Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagolt barátságok, mit...

Elhanyagolt barátságok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben voltak barátaim,bár akkor is csak osztályon belül. Tavaly jött egy lány, akiért minden srác rajong, a lányok 60%-a pedig -ugyan jópofizik szemtől szemben- a háta mögött kibeszéli, gondolom irigységből. Eleinte utáltam,de mostanra legjobb barátnők lettünk. Vicces, aranyos és segítőkész lány, de kissé "elmart,, a többiektől. (Ha nem töltök vele minden szünetet+tesi óra+délután, már megsértődik, hogy lecserélem..) Neki köszönhetően lett pár látszat-barátom, de az igaziak teljesen megszakították velem a kapcsolatot, hisz egyébként sem voltam a társaság közepe. Most elutazott, és én pedig kapva az alkalmon megpróbáltam "kibékülni,, és bocsánatot kérni a többiektől, de nem igazán fogadták el. Már kialakultak a tipikus "klikkek,,,és én már sehová sem kellek, esetleg csak mint "pótkerék,,. Tudom,ez nagyrészt az én hibám,de mégis, mit tehetnék most a bocsánatkérésen kívül, hogy újra barátkozzanak velem? (2x nem követem el ugyanazt a hibát, ha a barátnőm visszajön, megmondom neki,hogy a többiekkel is szeretnék lenni, szóval lehetőleg sértődés nélkül engedjen egy kis teret)

2017. dec. 21. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
A barátságot nem lehet erőltetni. Bocsánatot kérni meg aztán végképp nem kell, ne törleszkedj. Vagy kellesz nekik, mert szeretnek és akkor jó, vagy nem kellesz, akkor ez van, de akkor neked se kelljenek ők.
2017. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!