Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság? Mit...

Internetes barátság? Mit szóltok hozzá? Születnek jó barátságok? 14/L

Figyelt kérdés
Én is szívesen kiprobálnám,csak egy kicsit félek,mert mindenki ismeri a ,,neten ismerkedés'' hátrányait.
2017. ápr. 28. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2017. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát itt a gyk-n leveleztem már pár emberrel, de kb. 2-3 levélváltás után semmi. Pedig itt is születhetnek barátságok.
2017. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán. Szerintem nem érdemes beleélned magad túlságosan a virtuális világba. Ne alakuljon ki nálad a Függőség Ördögi Köre!


Esetleg inkább a lakóhelyeden lévő Művelődési Házat lenne érdemes meglátogatnod (hobbilehetőségek kipróbálására gondoltam, mint későbbi pénzkereseti forrás.)


Vagy pályaválasztási tanácsadó felkeresése is segíthet a jövőd hasznos tervezése szempontjából - amennyiben elakadsz a döntési folyamatban (Könyvtárakban.)


Ui: Sok sikert!


Üdv: 43/N

2017. ápr. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Születhetnek jó barátságok!:)

Nekem is van egy internetes barátnőm,több,mint egy éve.

Sajnos még nem találkoztunk,de nemsokára fogunk:)

Úgyhogy,szerintem mindenképpen próbáld ki te is,nagyon jó fej emberekkel tudsz megismerkedni,de természetesen az elején ne adj ki magadról személyes adatokat:D

14/L

2017. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 30 netes barátságból, 3 volt elég mély, hogy 2 éve tart. Egy full tönkrement, de javaslom neked, hogy "netes társaságokba" ne akarj belemenni. És netes párkapcsolatba se igazán. (Max ha van közös isnerősötök és nem facen gondolom)
2017. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!