Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok barátkozni?

Miért nem tudok barátkozni?

Figyelt kérdés

Sosem volt "legjobb barátom" pedig sok barátom volt, de mindenkivel csak 1-2 hónapig voltunk barátok. Szerintem azért van mert válogatós vagyok barátoknál és lányoknál egyaránt, de a legtöbb barátságomnak nem én vetettem véget. Jó a humorom, tudok beszélgetni, megvan a véleményem szinte mindenről de tisztelem ha valakinek más, egyszóval én jó "legjobb barát" lennék hogyan találhatok valakit akivel sok érdeklődési köröm van, mert azokon a körökön belül eddig még nem sikerült hosszú ideig fenntartani barátságot.


Ne mondjátok hogy menjek el valahova mert félek egyedül sok ember közt lenni. (pl suliban ha egyedül megyek valahova szünetben az elég nyomasztó)



2017. dec. 22. 02:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem lehetséges,hogy már annyira igyekszel barátokat szerezni,hogy ezzel taszítod el őket?
2017. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
20%
Írj ha gondolod.
2017. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 nem
2017. dec. 24. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj, ha szeretnél! :)
2017. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok :(
2018. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!