Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt így mennyire durva megmond...

Ezt így mennyire durva megmondani egy olyan személynek aki szinte állandóan magáról beszél és nincs tisztelettel az irányunkban?

Figyelt kérdés
Ő a "barátnőjének" tart.Én már őt nem.Elvárja a figyelmet,törődést.De nem ad vissza semmit,mintha ez neki automatikusan járna.Múltkor mikor összefutottunk kérdezte megsérett-e valamivel nem mondtam semmit.Sok cinikus,fondorlatos megnyilvánulása van.Az üzeneteiből amikben hivott menjek el hozzá a héten,múlt héten is érzelmi manipulációt vélek felefedezni.Elfog egy lelk felzaklatottság ha rá gondolok.Az a helyzet már a legapróbb beszólására is robbani fogok és szembesítem.Úgy érzem megmondanám neki,hogy cinikus,kétszinű behízelgő alak aki csak a saját problámáival van elfogalava a másik emberről meg a legalapvetőbb dolgokat sem tudja megjegyezni pl.mikor van a születésnapja,mi érdekli,mi motviválja.A kétszínűségétől kidobom a gyomrom.

2017. dec. 22. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben már egy szót sem pazarolnék rá. Tégy úgy mintha nem létezne, ez a legegyszerűbb. Minek túráztatod magad ilyen embereken? Felesleges.
2017. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, te most először találod szemben magadat egy pszichopata személyiségvonásokat felmutató emberrel (aki manipulatív, kihasználja a másikat és ellenszegülés esetén lelkiismeret furdalást akar kiváltani a másikból).
2017. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj elkezdett csimpaszkodni belém,kéri,hogy találkozzunk.Gondolom energiát akar lecsapolni.Lehet egy találkozást megkellene ejteni,hogy tiszta viz kerüljön a pohárba.Bár az is ha ignorálom a vele való találkozást gey jel lehet,de úgy veszem észre nem ért belőle.
2017. dec. 22. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyon, azt elfelejtettem hozzátenni, az ilyennek kár mondani bármit, mert csak lyukat beszél a partnere hasába és a partner ténylegesen lelkiismeret furdalást kezd érezni. Hanyagolni kell a kapcsolatot, bántani nem kell, mert semmit nem vesz magára és változtatni sem tud magán, így született, ilyen csökevényes lelki alkattal (empátia hiánya).
2017. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tapasztalom,hogy a hanyagolás az ami igazán rosszul esik neki.Igen valószínűleg mosogatná magát ha bármit is mondanék meg megjátszaná az álszentet.
2017. dec. 22. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szr alak, minek szánsz rá időt és energiát? Le lehet tiltani az emaileket, a sms-eket és a telefonszámát is. Ennyi. Felesleges itt találkozgatni vele meg monológozni meg agyalni rajta. Mit foglalkozol vele, hogy mit gondol vagy mit érez? Tiltsd le és kész, foglalkozz mással.
2017. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Múltkor mikor összefutottunk kérdezte megsérett-e valamivel nem mondtam semmit."


Mondjuk erre mondhattál volna annyit, hogy úgy érzed, más stílusú emberek vagytok, ezért inkább nem vele töltöd a szabad idődet.

Ez nem bántó, de mégiscsak magyarázat arra, miért nem akarsz vele lenni.

2017. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A helyedben már leordítom a fejét hogy mekkora kcsög. De jobb megoldás ha figyelmen kívül hagyod. Tudom nem könnyű de próbáld meg.:)
2017. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!