Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom csak magáról beszél?

Haverom csak magáról beszél?

Figyelt kérdés

Ezer éve haverok vagyunk, de ebben az évben tűnt fel (lehet változtam). A haverom sosem érdeklődik, vagy beszélget értelmesen velem, mindig csak Ő a téma, persze ha nem valami felületes baromságon röhögünk.


Ha nem valami témán puffog, vagy nyávog, akkor így kb nincs beszélgetés. nem kérdezek rá, de már mondja vele mi van, családjával, vagy éppen min puffog stb, de sose kérdez vissza, hogy "és veled?" Vagy dumálunk valamin "és te?" semmi. Ha valami téma van, amit magától hoz fel (saját dolgai stb.) én azért nem rendezem le egyből, kérdezek stb. BESZÉLGETEK. De így vissza nem érzem a dolgot.


Csavar: nem dumáltam vele jó pár hónapja, egyik oka pont ez volt, amiért kerültem. Újra dumálok vele, mert nincs más kapcsolatom jelenleg emberekkel... Semmi sem változott és amióta rájöttem erre a dologra, azóta csak ezt tudom nézni és ez tűnik fel.


Mit tudnék csinálni?


2017. dec. 23. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélni vele erről.

Mesélni saját életedben lévő dolgokról.

Mindkettő.

2017. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!