Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy állítsak le egy olyan...

Hogy állítsak le egy olyan barátnőt, aki állandóan csak az egyeteméről tud beszélni?

Figyelt kérdés
Nagyon kész vagyok tőle. Én már egy éve járok egy hasonló szakra, ezért nem hagy békén vele. Állandóan fenykepezi, hogy miből mit tanulnak, segítsek neki. Már csomószor korrepetáltam is, de most nekem sincs időm rá. Meg úgy vettem észre, hogy senkivel nincs jóban ott, nem jár el velük sehova. Meg ilyenekért is nekem ír, hogy az normális, hogy 6 hetes a vizsgaidőszak, hogy kell vizsgát leadni, mit mondott a tanár juk stb. Tegnap talalkoztam vele es kepes volt 3 órát a suliról tarsalogni, már agyfaszt kaptam. Miből vizsgázott, mit tanítanak, hanyas lett stb. Próbaltam terelni, hogy és a többiek milyenek, hova jártok bulizni, erre terelt és elkezdte mondani, hogy ki hanyas tanuló. Először elnéztem, de már ez túlzás. Én beszélgettem a többiekkel, meg nem untattam soha senkit az egyetemi dolgaimmal. Ő meg le is csesz, ha azonnal nem írok vissza. Jogról van szó.
2017. dec. 23. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Ő igazságügyi igazgatásra jár.

Bocs a hibákért, törött a kijelzőm.

2017. dec. 23. 15:49
 2/6 anonim ***** válasza:
A jogászok nagyon sokat tudnak beszélni és általában sznobok is. Igazat nagyon ritkán mondanak. Vigyázni kell velük.
2017. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is az leszek, nem is ez a lényeg. Hanem, hogy ninc más témája, mint az iskola. Le meg nem akarom tiltani.
2017. dec. 23. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ne légy elérhető facebookon! Ne olvasd el az üzeneteidet, bárki is ír, csak naponta egyszer! Nincs szükséged facebookra! A facebook a lúzerek játéka! Menj ki a való világba!
2017. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le kell építeni, ennyi. Ha jól értem neki ez az első féléve. Talán most még elmennek a vizsgákkal kapcsolatos kérdések. Mi mindig segítettünk az alattunk lévőknek és nekünk is segítettek a felettünk lévők. Viszont mi ezt azért eltudtuk engedni... Voltak más témáink is. Ha nagyon sok, akkor szólj oda, hogy "engedj már le egy kicsit ember". Aztán gondolom majd jól megsértődik. Mondd el neki, hogy nem normális, ha az élete csak ekörül forog, néha lazítson. Nem kell körbeugrálni.
2017. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vad gondolat, de próbálj egyszer őszinte lenni. Terelés helyett mondj annyit, hogy “te X, már lassan egy órája csak a tanulás a téma, válthatnánk? Képzeld mi történt velem..” És ezt minden alkalommal, ha túlpörög.
2017. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!