Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki vele?

Hogyan béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel tavaly nyáron kezdtem el beszélgetni, sokat beszéltünk, nevettünk együtt. Aztán egy nap megmondta, hogy sok vagyok és nem veszem magam észre.. utólag beláttam, hogy igaza volt.. most nyáron voltunk táborba és ott megint jót beszélgettünk, viszont máskor a suliba jött szembe, nem köszönt.. facebookon ha írok neki, akkor nem reagál rá, ha igen, akkor se sokat.. hogyan békülhetnék, vagy javíthatnám vele a kapcsolatunkat? Olyan választ nem kérek, hogy hagyjam, biztos van valami megoldás

2016. febr. 7. 00:46
 1/6 A kérdező kommentje:

17/f, a lány 16


Egyébként kicsit félénk is vagyok, és ragaszkodok nagyon a dolgokhoz

2016. febr. 7. 01:04
 2/6 bandi6891 ***** válasza:
Lehet hogy te az a fajta vagy akire rá kell küldeni a fatert,egy fiú havert vagy a rendőrséget hogy békén hagyd a lányt.Nos látod nem írtam hogy hagyd őt,de esetleg ötletet adhatnál a lánynak hogy a 3 választható lehetőség közül melyikkel kezdjen.
2016. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mintha annyira zaklatnám.. miért kéne rám hívni? Nem vagyunk haragba se, néha beszélünk, de az nagyon ritka
2016. febr. 7. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A folyosón kapd el, gyorsan öleld meg és mondd neki, hogy ne haragudjon, nem fogod annyit zaklatni, de ne legyen rád mérges, mert azt nem bírod! Aztán elengeded, majd adsz neki egy csokit, rajta egy kis virággal, amit a kertben szedtél és aztán ennyi.


A lányokkal így kell bánni, de szólok előre: rohadt nehéz őket megbékíteni!!

2016. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
beszélni is alig merek velük, nem hogy ilyet csinálni :O
2016. febr. 7. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából látszik egy lányon, hogy ölelhető-e, vagy sem. Na, mindegy. A lényeg, hogy beszélj vele élőben, hát ő nem fog bántani, maximum szavakkal. :D :S
2016. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!