Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MI történne, ha kitudódna,...

MI történne, ha kitudódna, hogy meleg oldalakon regisztrált a volt legjobb cimborám?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom, aki eléggé inkorrekt módon veszett össze velem. Konkrétan egy hisztis hülyeségen letiltott és nagyon rég nem állunk szóba egymással.

Erre egy közös ismerősünk, aki szokott nézelődni a meleg ismerkedő oldalakon, mondta nekem, hogy szívassam meg a "kis pötsöt" azzal, hogy elmondom mindenkinek, akinek csak lehet, hogy bizony melegekkel cimbizik.

Én nem akarom úgy hátbatámadni, holott nagyon inkorrekt volt velem, a közös ismi meg azt mondta, hogy akkor majd ő megteszi. (Én nem akarok betenni senkinek, csak fura az egész szitu)



2017. dec. 28. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes az "ismid". Nem ajanlatos tönkre tenni más életét.
2017. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját szexualitásukban bizonytalan és ezt macsóskodással, primitív állatias viselkedéssel kompenzáló férfiakat zavarná....


A megalázás nem jó poén.


De az igen, hogy pont egy ilyen kérdésnél így fejezed ki magad, hogy "nem akarok betenni senkinek" :D

2017. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg 2-es, LOL :D XD
2017. dec. 28. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát figyelj én meleg vagyok és konkrétan telibesz**rnám ha kitudódna rólam hogy az vagyok. Nem sok embert érdekel ám már a mai világban más szexuális élete ne aggódj. :) amúgy meg a haverod mit nézelődik meleg oldalakon ha ő nem az ? Eléggé gyanús a dolog, hogy nem csak azért van fennt hátha talál ott valami ismerős arcot... :D ha hátbatámadja ezzel a volt haverod őis célkeresztbe kerülhet, hogy mit nézelődik meleg oldalakon.
2017. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én is az egyik meleg társkeresőn találtam partnert.Falumbelit,szintén nőst,és nem tartottunk attól,hogy kitudódik,mert aki ilyen helyen keresgél ,az szintén szeretne valamit a saját nemétől is.Lehet,hogy a közös ismerősötökkel nem jött össze a srác és így akar revansot vennni,bár ez így csak szarkavarás.
2017. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi történne? Semmi.


Meleg. És akkor? Szerintem az emberek többsége lesz/rná, bár ez a környezetetekről függ.


A haverod meg hogy képzelte ezt?

"Találkoztam azzal a b-zival egy meleg társkereső oldalon..." vagy mi?

2017. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ugyan, hogy min vesztetek össze, de én inkább ezt a közös ismerőst hanyagolnám...
2017. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hanyagolnám a közös ismerősünket! Nem érdemes ilyen senkivel kapcsolatban lenni...
2023. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!