Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeljek egy lányt csak...

Hogy kezeljek egy lányt csak barátként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik osztálytársammal kicsit közelebb viszonyba kerültünk. Múlthéten elmentünk inni, és teljesen rámmászott, smároltunk, tapiztuk egymást mindenféle helyen (nem részletezem 😂) Viszont különböző okok miatt nem akarok vele összejönni (aki kíváncsi rá, PM-ben részletezem), és szerintem ő is d.gni akarna max. Viszont a téliszünetben elég közel kerültem hozzá, majdnem minden nap találkozunk, sétáltunk, és most fáj, hogy ennek vége (szintén különböző okok miatt).. Szóval, hogy ne szenvedjek miatta? Mit tegyek, hogy csak barátként tekintsek rá?

2018. jan. 1. 11:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és BUÉK mindenkinek ;) 😂
2018. jan. 1. 11:09
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem dugod már meg azt a jóasszonyt?
2018. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen okai vannak, hogy nem jönnél vele össze?

Ha olyan az ok, akkor sosem lesztek rendesen barátok.

2018. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz tőle semmit?
2018. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok! A 2-3-nak ment a privát ;)
2018. jan. 1. 11:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagyis a 3-4-nek 😂😂
2018. jan. 1. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is van egy fiú haverom, akivel nem akarok járni, de dugni összejárunk. :D


Én tudom ezt kezelni, mert a hétköznapokban nem sokat beszélünk, két-három hetente találkozunk, így nem tud kialakulni érzelem.


Én azért nem akarok járni vele, mert komolytalan és tudom, hogy nem illünk össze, na meg mert olyan ritkán ér rá és én azt kapcsolatban nem tudom elviselni.

2018. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Igen, de ha valamelyőtök kapcsolatban lenne, akkor gondolom nem "járnátok össze dugni" 😂😂😂
2018. jan. 1. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen...szerintem hagyd öt. Én is szenvedtem miatta fél evig nem éri meg!majd lesz masik😉
2018. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Igen, én is szenvedtem 1 évig, tudom milyen, de ezmiatt a lány miatt nem tervezek. Csak az a baj, h ezt nem én döntöm el. Mármint ez az ami nem fejben dől el sajnos.. De köszi 😉😂
2018. jan. 3. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!