Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék barátként tekinten...

Hogy tudnék barátként tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Sose voltak igazán fiú barátaim, viszont másfél éve megismertem egy srácot, akivel azóta is barátok vagyunk. Viszont az elején nem annak akartam. :D Később összejöttünk a barátommal. Most pedig egy munkatársammal lettem elég jóban, ugye nekem van barátom, neki is tetszik valaki, nagyon bírom és jól kijövünk. Viszont úgy èrzem, valami nem oké velem, mert sokszor azt érzem, hogy jó lenne vele hülyülni, meg úgy egyáltalán idő tölteni. Félek hogy nekem nem megy az, hogy fiú barátaim legyenek.. Azon gondolkodtam hogy el kéne távolodnom tőle. Mert imádom a barátomat, ő a legjobb dolog az életemben, és pont ezért gondolni sem akarok ilyenekre.

Mit tegyek hogy teljesen barátként tudjak rá tekinteni? Mert amúgy tényleg bírom, jó lenne. Hogy kell ezt? :D


2017. júl. 5. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 100% ra szeretned a baratodatakkor nem agyalnál más palin hanem minden idod a baratoddal akarnad tolteni.
2017. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!