Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentettétek meg a kapcsolatotokat? Hogyan lehet újra "feléleszteni" a régi lángot? (férfi)

Figyelt kérdés
Olyan párok tanácsaira lenne szükségem, akiknél hosszú együtt töltött idő után (kb. 5 év) úgy tűnt kihűl, tönkremegy a kapcsolatuk, de sikerült megmenteniük. (Gyerek is volt) Tudom, minden ember és szituáció mas, de tanácstalan vagyok, merre induljak, hogyan kezdjek neki. (férfi)

2017. dec. 22. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Először is jobb lenne egy részletesebb leírás, de én előre szólok, egy kapcsolat megmentéséhez két emberre van szükség.
2017. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az én részemről megvan a hajlandóság, párom is azt mondja nem szeretné feladni, de nem látom az akaratot rajta. Lehet szeretne, de nem megy neki. Egy nap úgymond elszakadt nála valami azóta abszolút elhidegulten viselkedik velem, nem is tagadja, nem is érti egyelőre az egészet mit érez pontosan (vannak okai veszekedésekből, de nem gondoltam, hogy ennyire lerakódnak benne, majd egyszer csak kifakad.) Én azt látom teljesen közömbössé váltam számara, nem keresi a társaságom, ha teheti elmegy itthonról és sokkal jobban fókuszál a saját dolgaira. Nem tagadom, volt részem benne, hogy így alakult, de mindent megtennék, hogy megjavítsam. Nem volt sem veres sem megcsalás (tudtommal) egyszerűen sok vitatkozás. nagyon ismerősek nekem ezek a "jelek" és nagyon úgy érzem visszafordíthatatlan a dolog. :/
2017. dec. 22. 19:46
 3/15 anonim ***** válasza:

voltam ilyen helyzetben, nagyon nagy szeretet es tiz év után. nincs visszaut (tudom, nem akarsz hinni nekem, én se akartam, megértelek).


ha rám hallgatsz: tedd meg amit meg kell tenned, harcolj de majd lásd be hogy mikor jött el az a pillanat ahonnan nincs tovább. addig küzdj de NE alázkodj meg, ne könyörögj. ha ezt betartod, a végén azt fogod majd érezni hogy te mindent megtettél és nem lesz miért ostoroznod magad - ez pedig hidd el, majd akkor fontos lesz.


aztán busulj, gyaszolj, vondd le a tanulságokat, tanulj a kapcsolatodbol és lépj tovább. sok sikert és kitartást. nem lesz könnyü.

2017. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Visszafordíthatatlan nincs, csak akkor ha úgy döntünk. Neked elhiszem hogy változtatni akarsz, hisz itt vagy, de a bárod inkább csak a saját maga lelkiismerete miatt mondja el, vagy csak kedvességből mint sem hogy így gondolná. Ha változtatni akarna akkor próbálkozna, amit te írsz az minden csak nem próbálkozás. Így kár is vergődni, ha nem akarja hogy legyen belőle valami, te a csillagokat is lehozhatnád.
2017. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyjából ez az, amit érzek és lélekben már készítem is magam rá. (nem is csak lélekben.) 6 éves a nevelt lányom, akit másfél éves kora óta én nevelem, de az enyémnek érzem, a közös pedig 2 éves lesz mindjárt. És baromira nem ezt a sorsot akartam nekik. Pláne a nagyobbiknak, aki valószínűleg 7 éven belül a 3. apukáját fogja fogyasztani. Írtam szakembernek, párom is talán belemenne, de egyelőre az ünnepek körül forog az agyunk. A hihetetlen az egészben, hogy 1 hónapja még nyoma sem volt ennek és ment az "örökké veled, meg veled a legjobb". Egyszerűen elhinni baromi nehéz, majd elfogadni.

Köszönöm az őszinte válaszod.

2017. dec. 22. 20:09
 6/15 A kérdező kommentje:
2.-nak. Mindig őszinte volt velem, es ha erről beszelünk, azt mondja még szeret és nem tudja rendesen kezelni ezt, ami folyik benne, annyit "bántottam". Nem mondana, ha nem így lenne. Tegnap reggel arra ébredtem, hogy simogatja az arcom és néz. Majd amikor örömittasan felé fordultam, hogy na akkor üssük a vasat, amíg meleg, témaváltás "már megint kelni kell, jaj de nincs kedvem és pá". Olyan mintha én jobban tudnám mit érez ő. :/ vagy ő is tudja tényleg csak magának bevallani nehéz.
2017. dec. 22. 20:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek erről veled akár ha gondolod, mert nem rég velem is ez történt, valószínűleg fiatalabb vagyok nálad, de nálam ez már lement, én is utána jártam, és már így megvan ezzel a folyamattal kapcsolatban a tapasztalatom.
2017. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nálunk pl. az segített h kipróbáltuk a bdsm-et.
2017. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utána néztem. Hát nem tudom :) Egyébként kipróbálni is nehézkes, ha nem akarnak tőled semmit ezen a téren...

Csak mondom sosem volt a dologgal problémánk, mindig nagyon jó volt mindkettőnknek. Neki a szexuális együttlét az egymáshoz való közelség legerősebb formája. 5 éven át talán 2x utasított el, akkor is napokig esdekelt, hogy ne haragudjak. (sosem tettem) Most ez 1.5 hét alatt 3-nál jár. :/ "Nem tud adni" -mondja.

2017. dec. 22. 20:34
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Visszafordíthatatlan nincs, csak akkor ha úgy döntünk"


Remek meglátás, csak teljességgel hibás. Az érzelmeket ugyanis nem döntés alapján érezzük, ennyi a gond.

2017. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!