Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem már nagyon...

Mit kéne tennem már nagyon idegesít?!

Figyelt kérdés

Az van hogy van két barátnőm és van egy idióta lány aki a két barátnőmnek a barátja de őket is szokta idegesíteni ez a lány is a (barátnőm volt) de az idióta alatt azt értem hogy szereti mások orra alá dörgölni hogy neki milye van ráadásul mikor kicsik voltunk úgy jött velem mosdóba ha adtam neki valamit és márványos elegem van belőle elég jó tanuló vagyok de ő folyton bajba kever és még be is szokott szólni



Mit kéne tennem??

Mit szóljak vissza?


Ezt a beszólást úgy értem hogy csináloki valamit ő pedig folytonna megmutatea hogy milyen fejem volt a többiek meg csak röhögnek.Pl.életembe először megcsípedt egy darázs az után és épp beszélgettünk barátaimmálna

És nagyon megilyedtem de nem nagyon adtam ki hangot másnap mindenkinek elmond ja hogy én üvöltötte. 😡



2018. jan. 3. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor most szépen együtt veszünk egy mély levegőt.

Lassan kifújjuk.

Megnyugodtál?

Akkor most megmondom mit fogsz csinálni a csajjal.

Semmit.

Komolyan.

Tegyél a kis figyelemhiányos fejére, ha nem muszáj, ne is szólj hozzá. Ne süllyedj le a szintjére, nem éri meg. Légy te a bölcsebb, és csak olyan frozenesen engedd el. Meglátod, ha szarsz a világra, a világ is szarik rád, ami jó, mert legalább békén hagynak.

2018. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tudd meg hol lakik, minden este menj el az utcájukba, bújj el és figyeld meg a szokásait. Körülbelül 3 hónap alatt egészen jól meg tudod így ismerni hogy mikor merre jár, hová megy, és egy alkalommal amikor már tudod hogy biztosan egyedül lesz, és olyan helyen közlekedik ahol senki sincs, rohanj utána, szólísd le és öleld meg!
2018. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de tényleg elég idegesítő.
2018. jan. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!