Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki eltudná mondani, hogy...

Valaki eltudná mondani, hogy ilyenkor mit kell tennem? Mert már nagyon idegesít

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagy súllyal és alacsony ismétlésszámmal (5) edzek. Mostanában sokszor előjött guggolás közben, hogy amikor állok fel, nagyon előredőlök, mintha alsó hátból emelném fel. Amolyan jóreggelt gyakorlat szerűséget csinálok. Az a baj, hogy akárhogy próbálkozok, odafigyelek, mindig így jövök fel. De ez csak nagy súlyoknál van, amit alig bírok el. Már többször deloadoltam, de mindig elakadok, szinte ugyanott (100-102,5kg-nál).

Ilyenkor mit kellene tennem? Hiába deloadolok, a nagy súlyoknál mindig így jövök fel.


Köszönöm előre a hasznos válaszokat.



2017. máj. 20. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lejjebb tenni a rudat. És ne a segged dugd ki amikor kinyomod a lábad hanem szépen a rúdba nyomd bele az energiát(remélem érted).
2017. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A rúd kb. a vállam felett van. Lejjebb nem nagyon tudom tenni, mert kényelmetlen lesz és nem nagyon engedi a vállam. Kb. így: [link]

(A zöld vonal jelzi a rudat.)


"És ne a segged dugd ki amikor kinyomod a lábad hanem szépen a rúdba nyomd bele az energiát(remélem érted)."


Azt hogy érted, hogy a rúdba nyomjam bele az energiát?


Amúgy köszi a választ.

2017. máj. 20. 15:55
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Akkor az a suly még nem a tied, túl nagy ahhoz hogy kb szabályosan guggolj vele.
2017. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amikor egyenesíted ki a lábad akkor segged kidugog azaz előredőlsz. Próbáld megfogni és beledőni úgy hogy amit tolsz a lábaddal az a rudat vigye felfele.


De az is lehet hogy tényleg csak nagy a súly.

2017. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*és nem beledőlni
2017. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Akkor lejjebb veszem a súlyt és megpróbálok úgy feljönni, ahogy írtad. De a rudat tényleg nem tudom lejjebb tenni, mert akkor nyomja a vállamat.
2017. máj. 20. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Powerbuilderes videókat esetleg nézd meg hátha mond valami újat,egyéb ötletem nincs.

Szívesen,sok sikert!

2017. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából még sok mindent meg kell tanulnom :D
2017. máj. 20. 17:45
 9/9 Terolden válasza:

Szerintem megfelelő az ismétlés számod. En azt javaslom gugolj 90be 6-8 ismétlest.

Seggedet ne told annyira hátra. Tekinteted mindig a emelt legyen a plafon fele nézzél. Labfej enyhén kifele nezeve normal terpesz. Ezek jól bevannak rögzülve nem lesz baj a 100kgval ha még is erösid a alsó hátizmaid meg a hasfaladat. Jah és öv legyen mindig

2017. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!