Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek meg egy fiút...

Hogyan kérjek meg egy fiút hogy táncoljon velem, a mi osztályunk nem olyan hogy a fiúk kérik meg a lányokat csak nagyon kevés esetben volt ilyen, én pedig nem vagyok nagy hangú inkább visszahúzódó és félek hogy nem lesz párom a keringőn? 14/L

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Mit csináljak? Hogy kérdezzek meg egy fiút?

2018. jan. 4. 13:13
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

"Te Józsi (vagy hogy is hívják) akarsz velem keringőzni?"

:-D

De tényleg ilyen egyszerű. Odamégy, és megkérdezed. Nem kell ezen problémázni.

2018. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"gyere keringőzni" szeva
2018. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit elbeszélgetsz, akit szeretnél felkérni. Majd szólj csak úgy oda, hogy "nem megyünk keringőzni egyet?".
2018. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerős helyzet csak gimiben. Nálunk nem is volt sok fiú az osztályban szóval az esélytelen volt. Egyik barátnőm barátját kérdeztem meg úgy hogy kb nem is ismertem csak látásból. Megkérdeztem simán hogy ha lenne kedve táncolna-e velem. No igen neki mint kiderült volt már párja szóval nem baj ha esetleg barátnőidet megkérdezed tudnak-e valamit hogy kinek van párja már fiúk közül az osztályból. Ha van kiszemelt akkor vagy simán megkérded vagy elkezdtek beszélgetni szépen arra tereled a témát. Ha kiderül, hogy neki is van párja vagy nem akar táncolni megkérdezheted tud-e valakit fiúk közül akinek lenne kedve.
2018. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!