Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "haverom" az osztályunk...

A "haverom" az osztályunk beszélgetésében melegnek nevez, ha nem vagyok ott, mert tanulok, azt mondja hogy "a nigákkal vagyok" Miért nem tudom elérni, hogy ne csak szájaljon hanem üssön is, ha akkora nagy keménygyerek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy üssön? Attól senki nem lesz több, hogy leoszt egy maflást.
2017. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel úgy gondolom, hogy ha olyan kemény, akkor ne szavakban bántson, hanem mint egy férfi. Meg akarom mutatni neki, hogy nem bírna legyőzni, szóval fejezze be.
2017. máj. 17. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a szavakkal nagyobb sebeket lehet okozni, mint bármely fizikai támadással. Ha megpróbál alázni kérdezz vissza: mivan k..g, ennyire otthon vagy a témában, hogy csak meleg niggákon jár az agyad?
2017. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Vele kéne megbeszéld, hogy fejezze be ezt a viselkedést. Az erőszak nem megoldás semmire, szóval ettől inkább tartózkodj.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!