Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy nem igénylitek már valakinek a társaságát? Hogy oldjátok meg ezt ilyenkor?

Figyelt kérdés
Általában nem véletlenül történik ez.Az ilyen személyek tettek is az idő folyamán érte,hogy ez kialakuljon.

2018. jan. 5. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem most pont ez van és eléggé bajban vagyok az illető miatt. Annyit tettem, hogy ignorálom. Nem nézek rá, nem megyek oda beszélgetni vele, elmondom ami a munka miatt feltétlen szükséges és rögtön tovább is megyek. Észrevette, azóta még érdekesebben viselkedik mint előtte, pedig az se volt semmi.
2018. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy személyt én is elkezdtem ignorálni.Nekem az a gondom,hogy ő folytatná a találkozásokat.Nem ok nélül nincs kedvem a társaságához.Múltkor találkoztam vele utána meg összefutottunk gondolom mostmár leesett neki a dolog a távolságtartásomból.Azt látom,hogy nem tetszik neki,hogy semmibe veszem.Próbálná érvényesíteni magát,felhívni a figyelmet,hogy ő létezik,szeretne magáról beszélni-eddig is erről szólt a kapcsolat.
2018. jan. 5. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha finoman jelzem, hogy nem vagyok rá kíváncsi, de ennek ellenére is nagyon erőlködik, én egy idő után megmondanám neki, hogy nem vagyok rá kíváncsi. Ilyen még nem volt mondjuk, hogy osztották volna nekem az észt kéretlenül rendszeresen, de biztos nem hagynám.
2018. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondom neki, hogy már nem kívánatos a társasága, mert... és ennyi.
2018. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nőneműek vagytok. Ez esetben mondd meg neki, hogy ne haragudj, momentán más problémák foglalkoztatnak, nem tudnék rád figyelni.
2018. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!