Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A barátom féltéken...

Mit tegyek? A barátom féltékeny. Betegesen.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal lassan két éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem őt és soha nem lennék képes félrelépni,ismerem ős tehát ő se. Az utóbbi időben nagyon megtetszett az Ázsiai kultúra,főleg a dél-koreai zene(kpop). Engem nem érdekel ha most lemondtok mindennek,hogy mit hallgatok.Hidegen hagy,nekem ez tetszik és senkiért sem fogok megváltozni. Na arról van szó,hogy a barátom betegesen féltékeny a kpop idolokra(kpop énekesekre).Hiába mondom neki,hogy attól még hogy aztmondom rájuk,hogy helyesek az nem azt jelenti,hogy csorgó nyállal nézem a képeiket.Én nem az a fan vagyok aki a stílust követi meg mindehol az ő képük van a szobám falán(3van de azt is én rajzoltam).'Megtiltotta' azt, h a képüket a kedveljem instagramon mert, hogy ha a a zenéjük tetszik akkor ne a képüket kedvelgessem. Na ezaz,hogy neki rohadtul nincs köze ahhoz,hogy kinek a képét kedvelem instagramon, azzal szokott provokálódni, hogy a BTS melegekből áll meg hogy hogy néznek ki meg hogy milyen rondák. Elegem van abból,hogy beleszól abba,hogy mit hallgassak. Nem érti meg,hogy engem nem érdekel,hogy hogy néznek ki,vagy hogy melegekből áll e banda,a zene tetszteta kultúra. Mindenbe belemászik, nem hagy teret.
2018. jan. 8. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Elárulnád, hogy vagy képes egy ilyen roh#dékkal együtt lenni? Mit lehet ezen szeretni? Ennyire utálod magad, vagy mégis mi késztet arra, hogy ezt a hulladék viselkedést eltűrd?? És ne gyere azzal, hogy szereted, mert az teljesen lényegtelen, értelmesebb ember menekül az ilyen kontrollmániás selejtektől, mielőtt még jobban eldurvul a helyzet. Kaparj már össze némi önbecsülést, könyörgöm.
2018. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Atyaég! Akkor engem kb.halálra kövezne a pasid. A kedvenc énekesem a háttérképem a számítógépen. Pedig ő nem egy meleg ficsúr, hanem egy érett, negyvenes norvég "isten". (Mondjuk úgy vagyok vele, mint egy huskyval. Így messziről, képről jól néz ki, esetleg még a közelébe is mennék, de hozzányúlni már nem akarok, itthonra meg aztán semmiképp se kéne). A férjemet nem zavarja. Amúgy vágd ki a pasidat. Ez a birtoklási vágya csak fokozódni fog.
2018. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos pont az ilyenek szokták lehúzni a saját szintjükre az embert már hiába kaparna össze önbecsülést..lassan de eredményesen nyírják ki...

Ezt azért mondd el neki Kérdező és neveld meg vagy hagyd ott a fenébe tényleg nekem is volt ilyen ismerősöm ő nem is akart megbízni..senkiben. :(

2018. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

Ha pedig uralomvággyal párosul (ahogy szavaidból kiveszem), akkor maga az Armageddon.

Ha nem tudod vele szépen megbeszélni, hogy semmi alapja nincs a féltékenységre, akkor jobb, ha felajáánlod neki? téged hagyjon békén és keressen mást.

Te mit tudsz megtiltani neki, amit be is tart?

Ha semmit, akkor gyűjtögessél szívlapátra és vag azzal csapd p@fán, vagy arra téve hajítsad ki.

2018. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele ha nem tetszik. Majd egyszer ő is felnő.
2018. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na most azért az ázsiai kultúra baromi messze van a k poptól, másrészt nem kellene úgy csinálnod, mintha valami extra dolog lenne, hogy a k pop tetszik neked, mert rengeteg tininek ez a mániája most, ez a divat. A pasidat meg rúgd ki, mert egy gyökér.
2018. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedd elő a maradék agysejtjeid és rúgd ki ezt a szemétládát. Azt remélem tudod, hogy aki így viselkedik veled az egyáltalán nem szeret. Hiába mondja, tudod pofázni bárki tud.
2018. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus túlerőltetett tini párkapcsolat...

Ha a leírtak a saját gondolataid akkor egy kis "logika" segítségével te magad is tudhatod a választ, hogy mit kell tenned.

Nem mellesleg a srác egy gyerekes barom.

2018. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
4# jártam ilyen féltékeny pasival de skizo volt minimum, máig emlékszem az arcára milyen állati düh ült ki rajta mikor beszéltem telefonon egy ex-el..már rég nem jártunk..de sosem felejtem el az eltorzult arcát:((( ijesztő volt. Az előző jó messzire költözött tőle lehet volt oka rá. Rendőrségi ügy lett a vége pofozkodás..kezdem úgy vélni alaptalanul. Sok ilyen van tudd..ill.van amit nem nőnek ki szerintem a jellemvonások nem változnak idővel sem. Szörnyű, ahol nincs bizalom, az nem kapcsolat legalábbis TE nem fogod élvezni.
2018. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd kinövitek, te is meg ő is.
2018. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!