Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek velem van a baj?

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nos 20 éves múltam

Tavaly csináltam egy születésnapi bulit

Egyetlen egy osztálytársam sem jött el

Habár messze lakok a sulitól - 30 km-re

Meg sorolhatnék sok mindent

De ami durva hogy mások jöttek, haverok, csak valahol rosszul esett hogy az osztályból egy ember sem

És nem igazán tudom hová tenni ezt a dolgot



2018. jan. 9. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a jó, hogy rájössz arra, hogy kik az igaz barátaid, akik számára fontos vagy. Engem is ért már hasonló szituáció. Akikre számítottam, azok közül egy sem jött el, akikre meg nem, ők viszont rengetegen érkeztek. A jelenlegi legjobb barátaim köztük vannak, a régiekkel pedig nem tartom a kapcsolatot, igaz, nem ezért.
2018. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában egy embernek csak pár barátja van az osztályból vagy még kevesebb ha olyan antiszoc osztályod van mint nekem. Még nem próbáltam meg szervezni egy születésnapi bulit de teljesen biztos vagyok benne,hogy az osztálytársaim még a megyéből is kimentek volna csak azért, hogy ne kelljen eljönni.(Igazából ilyeneket a filmekben látni ahol mindenki megy a szülinapi bulira és van egy tömérdek pia meg dj és hasonlók)(Bizonyára elfelejtetted említeni, hogy lesz PIA akkor páran kaptak volna az ajánlaton :DD) Ezért csak azokat hívd el akikkel tényleg jóban vagy. Ha nincs olyan az osztályból akkor ne is hívj onnan senkit. Lehet az is baj, hogy messze laksz és nehéz lett volna az eljutás oda és inkább nem is vesződtek. Azt nem tudom,hogy hány éves a társaság de az is lehet, hogy el sem engedték őket. Minden esetre nem hinném, hogy veled van a baj. Hívd el a közeli ismerősöket,barátokat a többieket meg sz.rd le.
2018. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverok ott voltak, mi a baj?
2018. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!