Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült már randiig eljutni az eféle társkeresőkkel?

Figyelt kérdés

Youlove , lovely ( Lényegében ugyanaz) lényeg hogy valamilyen androidos applikáción keresztül?

Metál pozitív visszajelzés valamelyik programmal kapcsolatban?

Sajnos én teljesen esélytelennek látom egyetlen egy lánnyal se volt még találatom. Kort is írjatok légyszíves.


2018. jan. 10. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Randi oldal? A facebook mostanában haldoklóban van, de azon keresztül ismerkedtem meg 2 lánnyal. Sőt, profilom sem volt csak simán messenger... És sikerrel jártam. Igaz, hogy nem lett komoly kapcsolat, de megvolt és szerintem ez a lényeg :/ 23f
2018. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ismerosomnek Tinderrol menyasszonya van...
2018. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem a társkereső oldalakkal van a baj hanem azokkal akik oda regisztrálnak.Tisztelet a kivételnek
2018. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tinderről több randi is, pedig nem találkozom akárkivel onnan.

Kb. ez azokkal, akik fenntartották a beszélgetést, nem csak bevágtak 1-2 sziát, és annyi:D

2018. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn ismertem meg vőlegényemet. Ezek a felsoroltakat nem ismerem, de nem csak mobilappal próbálkozz. Minden értelmesnek tűnő helyre regelj be, minél több helyen vagy annál nagyobb az esély.
2018. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elsőnek, most azt akarod komolyan mondod hogy profil nélkül de végül lefekedütél mind a két lánnyal?
2018. jan. 10. 21:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Én tinderen 2 szer jártam, végig nyomkodtam mindenki aki szimpi volt addig míg elfogytak a lányok, de talán csak 1 találtatom volt, az is törölt 2 nap alatt, még rá sem tudtam írni.
2018. jan. 10. 21:01
 8/20 A kérdező kommentje:
szerintem az elsó csak kamuzik.
2018. jan. 10. 21:02
 9/20 A kérdező kommentje:
Milyen társkeresőt ajánlanátok, én egyről sem tudok ahol választék is lenne a lányokból
2018. jan. 10. 21:02
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám egyiket sem.Inkább személyesen ismerkedj
2018. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!