Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy éve kezdtem az egyetemet,...

Egy éve kezdtem az egyetemet, de még mindig nem sikerült rendes barátokat találnom. Kétségbe vagyok esve, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira félek, hogy így fognak eltelni a diákéveim, az egyetemen a tanulás mellett néha jól esne bulizni is, de egyedül nem merek menni. Mit csináljak?
2016. aug. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen kérdések mögött számomra érthetetlen "barátkozási" kényszerek vannak.
2016. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik egyetemre jársz de általában mindnek van egy csomó fakultatív programja. Sportok, tanulókörök bármi, itt könnyen betudsz kerülni egy összetartó közösségbe, és ha szimpatikusak vagytok egymásnak, hidd el bulizni is hívni fognak.
2016. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyetem nem a barátokról szól. Tanulás van+bulizás de a bulikon is inkább haveri társaságok vannak, nem edig évek óta tartó barátságok.

Én már két éve vagyok egyetemen és ezt sajna a saját bőrömön tapasztaltam meg.

Vannak haverjaim van, akivel el vagyok, van akivel el tudok menni ide meg oda, de nálam azért még nem sorolhatóak a barát fogalmába.

2016. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!