Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon nyomul. Ez már zavaró....

Nagyon nyomul. Ez már zavaró. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugye van egy legjobb barátnőm.(tegyük fel hogy Esztinek hívják)

Van egy barátnőnk aki ugye az osztálytársunk.

Na hát mi semmit nem tudunk csinálni tőle...

Ha korepre megyunk ő is jön ha büfé oda is jön.Ha mosdóba még oda is jön utánunk.De szerintem jobban nyomul rám mert én volt hogy kimentem a teremből mikor 3-an voltunk lévén hogy picit levegőzöm.Nahát fél perc múlva ott termett mellettem.

Nagyon zavaró.Ma egy verseny felkészítőn voltunk mert a tanár kettőnknek mondta hogy:

(Nevek csak példák)

-Iza,Eszti gyertek ma szakkörre mert a versennyel fogunk foglalkozni.

Bejön egy olyan 5 perc múlva a szakkörre.Előtte benézett hogy ott vagyunk e.

Tanárnő én is jöhetek?

Gyere.



És értitek annyira rossz hogy nem tudunk ketten tölteni egy kis időt vagy akár egyedül is.Mert pl. wc-re jó lenne egyedül menni nem kísérettel.

Higy mondjuk még neki hogy egy kicsit hagyjon békén?Nem azt akarjuk hogy ne szóljon hozzánk csak azt hogy egy kicsit szakadjon le rólunk..

Viszont sértődékeny egy picit..

Mit tegyek?



2018. jan. 15. 18:35
 1/4 anonim válasza:
Zavar? Döntsd el, neked mi a fontosabb; a barátnőd, és a vele kettesben eltöltött idő, vagy az, hogy ne legyen rád kicsit sem mérges ez az idegesítő valaki?
2018. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 #aBarczi válasza:
Közöld vele, hogy egy kicsit sok és szeretnéd/szeretnétek ha kicsit leszakadna rólatok. Esetleg hozzáteheted, hogy keressen másik barátokat is.
2018. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kell beszélni a háta mögött. Az mindig összetart egy barátságot, főleg általános iskolába.

Jobb mint földig sérteni egy autista lányt. Nekem is volt ilyen ismerősöm, mai napig ép érzelmileg. Örülök, hogy nem koptattam le, mert akkor annyi önbizalma sem lett volna.

De sokszor kibeszéltem így kevésbé volt frusztráló.

2018. febr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
őszintén mond meg neki, amikor zavar, és egyedül akarsz lenni. ha barát akkor megérti.
2018. febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!