Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez zavaró lehet?

Szerintetek ez zavaró lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek az milyen dolog, hogy bárhová elmegyünk a legjobb barátnőmmel, mindig ő fizet. Tudom, hogy legjobb barátnők között szóba se kerülhet a pénz meg az anyagiak, mert az igazi barátság nem erről szól, nem szabad, hogy erről szóljon, ezt én is így gondolom, de engem sokszor ez rettentően zavar. Sajnos mi elég rosszul állunk anyagilag, mivel csak én dolgozom, és tartozás miatt letiltások vannak a fizetésemből. Ezért van az, hogy sokszor egy olcsó kávéra vagy egy McDonaldos fagyira sem tudom meghívni. Őt egyébként ez nem zavarja, mert soha nem mondja, vagy csak nem akarja, mert jólnevelt és nem akar megbántani. Különben meg lassan 20 éve tart a barátságunk.

2017. júl. 7. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

téged zavar ez látszik


én a másik oldalról látom, én is sok embernek (van hogy vadidegeneknek) fizetek dolgokat

ez addig nem gond amíg én döntök és én ajánlom fel

ha már elvárás vagy követelés régen rossz


24F

2017. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha zavar időnként csináljatok más programot...

Ha anyagi gondok vannak, és pluszban ez zavar is téged, hogy folyamatosan fizetnek Neked, akkor nem biztos, hogy mekdönci a legjobb választás a programokra

2017. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert tudom, hogy ők is rosszul állnak anyagilag. De remélem nem lesz az, hogy egyszer megunja.
2017. júl. 7. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy legjobb barátnők között szóba se kerülhet a pénz meg az anyagiak"


Ez az, ami nagy tévedés!!! Ha mindig az egyik fél fizet, akkor idövel igenis szóba fog kerülni. Nem értem, miért engeded ezt így és miért nem fizetsz te is idönként? HA meg annyira nincs pénzed, akkor nem szabad elfogadni azt, hogy ö fizessen, legfeljebb nagyon ritkán és amikor valami indok van rá.

2017. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen régóta barátnők vagytok, próbálj meg olyan programot felajánlani, ahol nem kell fizetni. Menjetek el sétálni parkba, vagy hívd meg és főzz neki valamit. Nekem sincs arra pénzem ,hogy valakit meghívjak kávézóba, étterembe, de annyi van, hogy elhívom magamhoz, és összeütök valamit. Elvégre magam sem éhezem itthon.
2017. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es. Én időnként fel szoktam ajánlani, hogy én fizetek, de ő soha nem fogadja el.
2017. júl. 7. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked sem kellene elfogadni, ha ö fizet
2017. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!