Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet online barátkozni?

Lehet online barátkozni?

Figyelt kérdés

Kicsit magányos vagyok tudnátok mondani olyan oldalakat ahol lehet barátokat szerezni? :D :)

17/L :)



2018. jan. 17. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos azért nehéz, mert nagyon sok ilyen oldalon nem a barátkozás a fő célja az embereknek. Inkább szexpartnert keresnek, kiélik perverz hajlamaikat, esetleg csak szimplán szórakoznak mások idejével. De talán még itt gyakorin lehet rá esély.:)
2018. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen úgy van ahogy az első írja, kivéve, hogy itt még annyira sincs esély. Ez az oldal tele van aberrált, frusztrált elkorcsosult szexuális izlésű beteg emberekkel, akik csak ki akarják verni a képedre, akkor is ha pasi vagy, max csajnak adják ki magukat. Aztán meg 90% lelép szó nélkül akkor is, ha egyébként jót beszélgettetek. Ez egy névtelen oldal és ezt sokan kihasználják. Jobb ha nem netes barátokat keresel. Amúgy persze itt is van kevés esély hogy találsz valami értelmes embert, meg bárhol máshol a neten is, de az sose lesz igazi barátság. Nem helyettesítheti az élő kapcsolatokat
2018. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tölts le egy internetes játékot .Ha arra nincs időd jelentkezz valami faces oldalnál adminnak.
2018. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én 16 éves lány vagyok. Ha gondolod beszelgethetunk
2019. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, írhatsz is ha még akarsz. 😁
2019. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!