Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én túlzom el a dolgokat a...

Én túlzom el a dolgokat a hármasban?

Figyelt kérdés
A lényeg "röviden". Két legjobb barátom összejöttek. Külföldi túra van tervben, ahol 2 estét egy apartmanban töltenénk 3-an. A szobában egy franciaágy van, így ők lesznek ott értelemszerűen. Az előtérben van egy kanapéágy, ott pedig én. Konkrétan kijelentették, hogy ők bizony dugni fognak. Valahogy nem vagyok kíváncsi erre, nem szeretném őket sem látni, sem végighallgatni, nem szeretnék részese lenni a dolognak semmilyen mértékben. Korábban 3-as barátságban voltunk nagyon jól, bár kettejük között érezhető volt, hogy van valami. A 3-as barátság fényében esne rosszul leginkább a dolog. Egyszerűen úgy érzem, ennyire nem bírnák ki, hogy előttem kéne ezt csinálni? Tényleg ez a legfontosabb dolog az útban? Ezzel úgy érzem, hogy kiraknak, kiközösítenek. A kirándulás maradék részében külön lesz a szállás, így lett foglalva. Felmerül bennem, hogy ezt a két napot nehezükre esne kibírni, és legalább megtisztelni annyival, hogy egyenlő félként kezelnek, a korábbi 3-as tükrében? Pár hónapja jöttek össze, tehát még friss. Vagy én lennék a szemét, hogy nem hagyom őket kibontakozni? És miattam kéne visszafogniuk magukat? Én rontanám el az ő útjukat ezzel? Ne kíméljetek a válaszokkal, nyugodtan írjátok le azt, ha egy féltékeny idióta vagyok, aki elrontaná más szórakozását, ha úgy gondoljátok, nem megerősítést kérek az igazamra. Érdekelne, hogy én látom-e csak ezt a helyzetet furcsának.

2018. jan. 18. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Azért vagy idióta, mert velük mész. Szerintem nem igazán hiányzol oda.
2018. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

"nyugodtan írjátok le azt, ha egy féltékeny idióta vagyok, aki elrontaná más szórakozását, ha úgy gondoljátok"


Én így gondolom.

2018. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
ez tök egyértelmű hogy dugni fognak, nem értem mi bajod
2018. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Velük megyek, mert volt osztálytársakkal lenne a túra. És hárman jó barátok voltunk. Így tehát nyilván együtt leszünk, ahogy eddig. Erre kijelentik, h dugni fognak. Erre nem vagyok kíváncsi.
2018. jan. 18. 17:17
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Te leszel a felesleges harmadik.
2018. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt kellene megérteni, hogy a baráti körötöknek vége.
2018. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az zavar h dugnának, hiszen együtt vannak, ez természetes, hanem az zavar, hogy ezt nekem is végig kell hallgatnom, illetve már most ez a téma. A többi napon külön szálláson leszünk, ezért furcsa nekem, hogy erről volt szó rögtön, hogy míg 3-an leszünk együtt, akkor is dugni fognak. Külön külön is barátok voltunk mielőtt összejöttek volna.
2018. jan. 18. 17:20
 8/18 anonim ***** válasza:

Itt már csak a pár tagjain múlik hogy ez a kapcsolat képes lesz-e megmaradni így hármasban baráti szinten, vagy ők mostantól egy pár bármikor, bármilyen szituban, te meg csak a harmadik vagy (és mint a példa mutatja, te csak a 3. vagy).

Én nem is foglaltam volna velük 1 szobát, lehet még kirándulást sem. Ha csak egymással szeretnének foglalkozni, mindenkinek jobb ha kettesben mennek.

2018. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a túrával minden OK lenne, ha még mindig csak barátok lennének.

Így viszont, az a helyzet, hogy soha többé, a büdös életben nem fogtok már tudni semmit úgy csinálni, mint azelőtt.

Te mindig, mindenhol a felesleges harmadik leszel, a gyertyatartó, a fotós, aki kinn alszik a kanapén, aki egyedül battyog hátul, ésatöbbi.

Ha menne még veletek 2-3 ember, vagy legalább neked is lenne valakid, akkor nem lenne gáz, de ez így nagyon az lesz.

Az csak egy dolog, hogy éjjel ők majd dugnak egy jót a franciaágyban, de ők majd együtt zuhanyoznak, együtt reggeliznek, kézenfogva sétálnak, felülnek ketten az óriáskerékre, mittudomén, te meg egész végig csak kullogsz mögöttük EGYEDÜL és nézed ahogy nyalják-falják egymást.

Már soha nem leszel olyan fontos nekik, mint ők egymásnak, ezzel te most kiestél ebből a hármasból, most már csak kettes és te nem tartozol bele. Ezt az is megerősíti, hogy kapásból az orrod alá dörgölték, hogy márpedig ők ott dugni fognak.

Ergo magasról tojnak rá, hogy te mit szeretnél, mit gondolsz, vagy zavar e ez a dolog. Csak magukkal vannak elfoglalva, hogy végre összejöttek és nekik most tök jó.

Persze, ha majd egyszer szakítanak, akkor te leszel majd az ütköző kettőjük között, és szét fognak tépni, mert mind a ketten a maguk pártjára akarnak majd állítani.

Addig is, szerintem hagyd ezt a dolgot. Komolyan úgy akarsz velük elmenni túrázni külföldre, hogy ők egymással csivitelnek, turbékolnak, ölelkeznek, közös puszizós szelfiket csinálnak, nevetgélnek, páros menüt esznek, te meg mindenhol csak kullogsz utánuk egyedül, este meg majd kinn kucoroghatsz a sötétben a kanapén, füldugóval hogy ne halld, ahogy kéjelegnek...

Hát kell ez neked ? Én nem aláznám így meg magam, illetve nekik nem hagynám, hogy így alázzanak.

Legyenek akkor boldogok egymással, már amíg tart, te meg keress új társaságot. Ne legyél harmadik kerék, az soha nem jó. Sőt, nagyon nagyon rossz.

Őket meg úgyis csak az érdekli, hogy együtt lehessenek, egymással, ők is jobban fognak örülni, ha nem mész velük. Még na nincs is képük megmondani.

2018. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezzel akarnak lekoptatni, nem? Vagy maradsz és tartod a gyertyát vagy csendben elmész, nincs túl sok lehetőséged.
2018. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!