Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én túlzom el a dolgokat a...

Én túlzom el a dolgokat a hármasban?

Figyelt kérdés
A lényeg "röviden". Két legjobb barátom összejöttek. Külföldi túra van tervben, ahol 2 estét egy apartmanban töltenénk 3-an. A szobában egy franciaágy van, így ők lesznek ott értelemszerűen. Az előtérben van egy kanapéágy, ott pedig én. Konkrétan kijelentették, hogy ők bizony dugni fognak. Valahogy nem vagyok kíváncsi erre, nem szeretném őket sem látni, sem végighallgatni, nem szeretnék részese lenni a dolognak semmilyen mértékben. Korábban 3-as barátságban voltunk nagyon jól, bár kettejük között érezhető volt, hogy van valami. A 3-as barátság fényében esne rosszul leginkább a dolog. Egyszerűen úgy érzem, ennyire nem bírnák ki, hogy előttem kéne ezt csinálni? Tényleg ez a legfontosabb dolog az útban? Ezzel úgy érzem, hogy kiraknak, kiközösítenek. A kirándulás maradék részében külön lesz a szállás, így lett foglalva. Felmerül bennem, hogy ezt a két napot nehezükre esne kibírni, és legalább megtisztelni annyival, hogy egyenlő félként kezelnek, a korábbi 3-as tükrében? Pár hónapja jöttek össze, tehát még friss. Vagy én lennék a szemét, hogy nem hagyom őket kibontakozni? És miattam kéne visszafogniuk magukat? Én rontanám el az ő útjukat ezzel? Ne kíméljetek a válaszokkal, nyugodtan írjátok le azt, ha egy féltékeny idióta vagyok, aki elrontaná más szórakozását, ha úgy gondoljátok, nem megerősítést kérek az igazamra. Érdekelne, hogy én látom-e csak ezt a helyzetet furcsának.

2018. jan. 18. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ne menj el nagyon szar érzés lesz
2018. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Na tehát. Többen leszünk a túrán, csak a szálláson leszünk egy darabig hárman. Ahogy írtam volt osztálytársakkal. Pontosan ugyan így érzem egyébként, ahogy itt a többség. De mégis hogyan lenne vége a 3-asnak, ha külön külön is barátok vagyunk?
2018. jan. 18. 17:46
 13/18 anonim ***** válasza:
Meg kell értened, hogy így, hogy ők összejöttek a baráti kapcsolatotok megváltozott. Kiszorulsz belőle.
2018. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Külön-külön lehettek csak barátok szerintem.

Ha ők ketten együtt vannak, te csak másodhegedűs lehetsz. Nem a te véleményed lesz a döntő, ők egymásra számítanak.


Persze, értem, jogos a feltételezés, hogy ne dugjanak, ha te is ott vagy, de hát akkor ne legyél ott. Menj el máshoz. Beszélgess a mókusokkal. Nem az kell hogy a célod legyen, hogy megakadályozd az aktusukat bosszúból.

Legalább erkölcsileg gyere ki győztesként, érted...


Ha tényleg jól működne a barátságotok, te is aludhatnál a csajjal, vagy a sráccal egy ágyban.

Ha igazán jól működne a barátságotok, a haverod veled aludna a kanapén.

Ha igazán jól működne a barátságotok, mind a hárman a kanapén aludnátok.


Érted, nem?

2018. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Értem, és nehéz. Főleg, hogy elvileg egyikünk sem akarja, hogy végérvényesen vége legyen a hármasnak, mert nagyrészt nincs probléma. Itt tényleg az a nehéz, hogy külön külön is barátok vagyunk, és hogy néz ki az, hogy mindenki mindenkivel jóban van, de együtt nem lehet a csapat.
2018. jan. 18. 18:43
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem ebből,meg a kijelentésükből az jön le,hogy nem szeretnék ha abban a két napban velük legyél egy szálláson.Azért tették a kijelentést,hogy ezt éreztessék veled.A helyedben más szállás után néznék.
2018. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Synesztro ***** válasza:
Nézd. Nem akarlak kiábrándítani, de ha 2 barátból pár lesz, akkor készülj fel, hogy semmi nem lesz a régi már. Most tény, főleg hogy friss a dolog, hogy sülve főve együtt akarnak lenni. Most Sorry de úgy vagy ott, mintha ott sem lennél. Voltam ilyen helyzetben, el akartunk menni a csajommal kirándulni, de nem volt még jogsim és kocsim. Egy barátom felajánlotta hogy elvisz. 3an barik vagyunk. Az egész kirándulás azzal telt, hogy cibáltam magunk után, mert kullogott a hátunk mögött, amikor meg túl sokat toltam abba hogy bevonjam a kirándulásba, a barátnőmnek lett "rossz" kedve, hogy nem úgy volt hogy vele is törődöm? Mert úgy érzi, hogy hanyagolom. Nem tudtam fent tartani a 3 barát kirándulni megy történetet, mert nem 3 barát ment el kirándulni, hanem egy pár+1 nagyon jó barát.:S A másik: Készülj fel, ha ez nem holtig tart, akkor eljön az idő, amikor 2 tűz közé szorulsz. Én ezért nem jövök össze legjobb barátnővel, mert borul az egész. Ha szakítanak, egy ezrednyi az esély arra, hogy barátok tudnak utána maradni. Az esetek többségében fújni fognak egymásra, te meg vagy választasz közülük, és elhatárolódsz a másiktól, vagy maradsz 2 bari, és akkor mind2 őtől hallgathatod egy ideig ahogy fröcskölik egymásra a mérgüket. A gyerekkori bari társaságom fele, ezért szakadt le. Összejött a haver húgával, és otthagyta, mert a csaj egy hiszti rémálom. A srác viszont a kicsi síró húga miatt, látni sem bírja:S Te meg hívd el buliba mind2 őt:S:S:S. Már feladtam. Amit viszont nem értek, az a kérdésed velős lényege: Miért zavar téged, hogy ők dugnak? Mert zavar. Hisz kiírtad. Miért kéne tekintettel lenniük rád, vagy visszafogniuk magukat? Főleg a kapcsolat legelején? Ez a legjobb rész a kapcsolatban. Még nincs annyi vita, annál több szex. Ha zavar, akkor este lefekvés előtt menj és sétálj egy nagyot a kedvükért.Ha meg hallod, akkor az fusson át a fejeden, hogy 2 barátod most épp piszok jól érzi egymást, és jelenleg rohadtul boldogok. Aztán kezdj el azon merengeni, hogy az ő boldogságuk téged miért zavar ennyire? Ne haragudj, nem megbántani akarlak, vagy ítélkezni, nem ismerlek, de ha én lennék a helyedben, akkor esetleg felmerülhetne bennem az, hogy vagy én is szeretem a csajt, és féltékeny vagyok, csak ez eddig nem volt ilyen szembetűnő, vagy irigy vagyok, mert szingli vagyok, és de jó nekik, vagy csak rohadjanak meg, hogy nem invitálnak be, hogy én is jól érezzem magam. Mert lássuk be. Más bajod nem lehet belőle. Abba nem halhatsz bele, hogy 2 éjszaka hallod őket. Ami a kiközösítést illeti, mint mondtam, nem kiközösítenek, de a pár, az 2db, nem 3. Nagyon sajnálom, de szokd a gondolatot, hogy minden más lesz. Fogadd el, és állj hozzá új fényben. Kezeld úgy, hogy ez az új helyzet, ismét jó legyen mind3 ótoknak.;) Kitartás.
2018. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkók, ha nem bírják ki dugás nélkül azt az egy-két napot. Sőt, inkább kulturálatlan állatok, mert milyen ember nem törődik a barátja érzéseivel, meg azzal, hogy konkrétan más is hallja az aktust, olyan, aki nem kíváncsi rá? Szerintem ennek a barátságnak így vége van, próbálj túllépni rajta. Sajnos ilyen az élet.
2018. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!