Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 23 éves fiút itt a gyakorin, én most 18 éves gimnazista lány vagyok. Pár hónapja már beszélgetünk Facebookon. Nekem nagyon szimpatikusnak tűnik a személyisége, és legnagyobb örömömre kiderült, hogy ugyanabba a suliba járok, ahová ő is járt. Nem is dolgozik túl messze. Szerettem volna találkozni is vele, de valamelyikünknek sosem volt jó. Sajnos csak hétvégén tudnánk megoldani a munka és a suli miatt. Amikor szóba került a középsuli, azóta nagyon megváltozott. Elmondta, hogy bántották fizikailag és lelkileg is, és most meg akarja velem szakítani a kapcsolatot. Azt mondja, hogy nem tud bizalmat szavazni nekem, mert fél attól, hogy én is bántani fogom, vagy ismerem a volt osztálytársait és kibeszélném őt nekik a háta mögött. Tehát emlékeztetem őt azokra a megnyomorított éveire. Hogyan bizonyíthatnám be, hogy megbízhat bennem? Érdemes érte küzdenem egyáltalán?
2018. jan. 19. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt most fotózt le neki, úgy, hogy a válaszom is legyen benne és küldd át neki 😂
2018. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, Kérdező, csak még extrémebb eset. Hosszú-hosszú esztendők kellenek ahhoz, hogy valakiben egy pindurkát is megbízzak. Nagyon nem voltak jó tapasztalataim, sajnos. Ismered a mondás: akit a kígyó megmart...


Azt javasolnám neked, kérdezd meg tőle kerek perec, mivel érdemelhetnéd ki a bizalmát! Én erre a kérdésre tudnék válaszolni.

2018. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos vagy benne, hogy az, akinek mondja magát? az internetes ismerkedések kétségesek. Az már gyanús, ha nem akar (kifogásokat keresve) élőben találkozni. Leellenőrizted hogy valóban ismeri a közösnek mondott tanáraitokat? Volt osztálytársait ugye nem ismerheted, mert 5 év van köztetek, így ez alapból hülyeség.

Ha meg nem ez a helyzet, akkor lehet, hogy már nem érdekled, és ezt a módszert találta ki a leépítésedre. Tudomásul kell venni. Majd lesz másik, jobb.

2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha, soha ne játszd a megmentőt, aki majd másvalakinek a szegény kicsi megnyomorgatott lelkecskéjének a darabkáit összeragasztja a szeretetével. Rámennek az éveid a bizonygatásra, miközben a másik csak gyanúsitgat, minden tettedet és szavadat félreérti, míg végül komolyan megutálod az illetőt, de akkor meg hiába magyarázod el értelmesen, hogy te ezt nem bírod tovább, jön a bűntudatkeltő dumával, hogy most miattad megy tönkre az élete, célozgatni fog az öngyilkosságra is... senki ne vállaljon felelősséget más mentális bajaiért. Előbb tegye magát túl mindenki a múlt sérelmein, csak azután kezdjen kapcsolatba. Neked nem dolgod a középiskolai szenvedéseit kisimogatni a lelkéből, nem is bírnád.
2018. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!