Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam az osztálytársaimmal, akiket amúgy nem bírok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elviselni hogy van pár ember az oszályból aki nem kifejezetten szívlel -igaz én sem őket- és rosszul érzem magam hogy vannak akik nem kedvelnek

2018. jan. 19. 23:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Senkit nem szeret mindenki. Ha te sem kedveled oket, akkor hogy varod el hogy ok szeressenek? Ha szeretnel egy csomo havert, akikkel latszolag joba vagy, de csak egy felszines szinjatek az alapja, akkor elhitetheted veluk hogy szeretnel veluk baratkozni. De el kell fogadni hogy nem mindenkinek vagy szimpatikus.
2018. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szivlelsz valakit/unszimpatikus - nem kell vele jópofizni csak lesz-rni.

Felesleges idő s energia pocsékolás.

Foglalkozz azokkal, akik rendesek.

Ennyi.

Én is ezt tettem. Volt olyan osztály, ahol tojtam mindenki fejére.

Normálisan köszöntem, válaszoltam pl mi volt a házi stb vagy ha beteg volt elküldtem mi volt.

Csak osztálytársi kapcsolatot tartottam.

Más osztály/évfolyamokból válogattam meg a társaságomat, akikkel szívesen töltöttem az időt.


Olyan emberrel nem kell megkedveltetni magadat, akit nem bírsz. Pl a ribizli csapatot lekezeltem,lenéztem.


Az emberek zömével pedig amúgy is vigyázni kell kivel barátkozol.

A felnőtt világban pedig több a kukába való szemét ember, mint gondolnád. ^^


A legjobb barát és az ideális pár megtalálása ugyan olyan nehéz szinte.


Azt pedig ne feledd, minden ember más, épp ezért soha nem fogunk tudni megfelelni mindenkinek (egymásnak), ahogy nekünk se mások. :)


Nem kell ezen rágódni.

2018. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene megkedveltetned magadat azokkal, akik nem kedvelnek és akiket te sem kedvelsz? Olyan nincs, hogy valakit mindenki
2018. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...kedvel.
2018. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!