Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miután végeztünk a sulival...

Miután végeztünk a sulival nem tartjuk a kapcsolatot az osztálytársaimmal/barátaimmal, más is így van? Suli után eltűnnek a barátok is?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 emberrel tartom a kapcsolatot a régi osztályomból, másokkal nem. Velük sem rendszeresen, csak pár havonta egyszer felhívjuk egymást skype-on vagy ráírunk a másikra. Van facebook csoportja az osztálynak, de nem sok minden történik azon sem, az osztálytalálkozók helyszínét és idejét szoktuk csak megszavazni, ennyi.
2016. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 klopusz ***** válasza:
100%

Középiskolás osztálytársaim nagy részével Facbook-on tartjuk a kapcsolatot leginkább. Néhányukkal személyesen is szoktam találkozni, de nem ez a jellemző.

Viszont rendszeresen vannak érettségi találkozóink.

2016. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez előfordul. Ha az ember tudott magának igaz barátokat találni akkor azokkal tartja a kapcsolatot, a többivel idővel elkophat a dolog.
2016. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Utáltam a volt osztályomat, hiányzik a halálnak a kapcsolattartás. 1 emberrel tartom a kapcsolatot, vele találkozunk is néhanapján.
2016. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 35-ből kb 5el beszéltem egyáltalán az elmúlt 3 évben(mióta végeztünk), de kb csak eggyel tartom a kapcsolatot.

Kettővel (fél) évente egyszer beszélünk, a maradék kettővel meg csak egyszer beszéltem azóta.


Az 5ükön kívül töröltem a többit a barátaim közül. Ők nem kíváncsiak rám, én sem annyira rájuk

2016. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy emberrel tartom csak a kapcsolatot, de azt is telefonon. Mindenki szétszéledt, saját családjuk lett.
2016. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ahogy leérettségiztem,onnantól kezdve mintha nem léteztem volna számukra. Na jó egy jó egy darabig (fél évig) tartottam a kapcsolatot 3 emberrel. Utána már abszolút lekopott mindenki 1-2 ember időnként rám ír,de ennyi.Inkább a jelenben élek már. Érettségi után elmentem melózni ott megismerkedtem egy lánnyal,legjobb barátnők lettünk,októberben lesz 3 éve :)

Most pár hónapja nagyon jó munkahelyre kerültem, fiatalos csapat,érdeklődési kör ugyanaz szinte. 6 kollégám van, 1-2 vel vagyok nagyon jó viszonyban,velük szerintem a későbbiek folyamán igazán jó barátságban leszek,de azért a sok meló miatt nem sok közös programot tudtunk szervezni,de a szeptember nagyon jó lesz :))

2016. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem nem sok barátom volt kb 2-3 fiu és 1 lány akiket barátomnak tekintettem, 2-3 havonta beszélünk facebookon és annyi. Mindenki dolgozik én meg úgy érzem hogy az egyetlen barátom a barátnőm :DDD amúgy 21F
2016. szept. 8. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!