Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok folyton egyedül?

Miért vagyok folyton egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, annyi minden kavarog a fejemben, hogy osszefuggoen leirni talan nem is lehet. Roviden, mindig ugy ereztem, hogy egyetlen igazi baratom sincs, persze voltak emberek az eleteben akik ahogy jottek, ugy mentek. Tudom, hogy vannak hibaim, szokimondo, onfeju es haragtarto vagyok...de tenyleg maganyra lennek itelve? Regota kattog ezen az agyam, de ma nagyon fajdalmasan belemhasitott ez a felismers, amikor a ferjem elment ma a barataival sorozni. Es oszinten szolva haragszom ra, ugy erzem cserben hagyott mert egeszhetvegen unatkoztunk, o meg csak fogja magat es itt hagy egyedul rohadni. Termeszetesen nem mondtam neki es nem hisztiztem mert tudom, hogy butasag amit erzek. De megis..mit csinalhatok ennyire rosszul?

25/L


2018. jan. 22. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak butaságokon agyalsz, akkor nem is igen tudsz másról beszélni. Az meg eléggé rossz. Ha folyamatosan csak panaszkodsz és negatív dolgokon kattog az agyad, akkor nem csodálom, hogy nem érzik jól magukat a társaságodban.
2018. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te miert nem mesz ki valahova valamit csinalni? Pl elmehetnel uszodaba vagy valami noi fittness klubba vagybolvashatnal egy konyvet....nem ertem az embereket, hogy tudnak unatkozni. En meg most is csinalok valamit pedig mar aludnom kene :D
2018. jan. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a fajta aki a sajat problemakval traktal masokat, sot..sosem ertettem azokat akik "megkonnyebbulnek" ha kiadhatjak magukbol. Elfpglalom magam, olvasok, fozok, takaritok, sportolok is..de az ember tarsadalmi leny...
2018. jan. 22. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derül ki. Az hogy valaki szókimondó, az önmagában nem egy probléma, lehet nagyon pozitív is (ez attól függ, miről beszélgetsz, max. ha buta dolgokban fejted ki a véleményed, akkor lehet baj) Önfejűség sem probléma önmagában, számít az, hogy milyen egyébb tulajdonságok társulnak ehhez. Ismerek nagyon okos önfejű embereket, ők szerethetőek. Az zavaró lehet, ha valaki úgy önfejű, hogy nagyon rossz, elbaltázott döntéseit nem ismeri be. Haragtartás is helyzetfüggő, egyes helyzetekben teljesen érthető haragban maradni.

Az pozitív, ha nem traktálsz a problémáiddal másoknak, viszont akkor miről szoktatok beszélni, mivel töltitek az időt együtt? Ha valaki folyton unatkozik melletted, az is baj, nem csoda, ha ilyenkor nem szereti a társaságod, fölösleges emiatt haragudni. Rengeteg módon lehet színt csempészni a kapcsolatokba és nem csak hagyni, hogy ellaposodjon. Ezt a kapcsolatban mindkét fél érzelmi ígényei meghatározzák, unatkozások helyett rá kell jönni, hogy mit szeretnénk csinálni, vagy mire vágyik a társunk, és az alapján kisebb-nagyobb programokat iktatni be.

2018. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Nem ismerlek, de így még nem teljesen értek egyet veled. Valamilyen szinten ki kell adni a problémákat, legalábbis nem csak kiadni, de főleg megbeszélni őket, sőt megoldani őket!!! Nekem azok a barátaim állnak legközelebb, akiknek kitudom mutatni minden érzésem, nincs elfojtanivaló. Azzal sem érsz sokat, ha szönyegalá söpörsz mindent, nem panaszkodni kell, hanem megbeszélni a dolgokat, amennyire lehet. Legalábbis ez az első lépés a javulás írányába. Ha folyton ki-nem-mondott dolgokon kattog az agyad, az emészthet belülről, így akármennyire próbálod, nehezen tudod jól érezni magad.

Talán a férjed is érzi rajtad, hogy nem érzed jól magad, negatív dolgokon agyapsz, nem vagy valami derűs lelkiállapotban, ez olyasvalami, amin változtatni kellene, feltenni magadban a kérdést, hogy mitől lenne jobb.

2018. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tenyleg szivbol koszonom a valaszokat, elgondolkodtato dolgokat irtok. Megis az a problema ezzel a portalall, hogy csak az altalam leirtak alapjan kepzeltek el, az ilyen kerdesekhez talan elengedhetetlen lenne egy teljes bemutatkozas es meg igy sem lenne helyes ralatasunk az ember szemelyisegere.

Amikor azt irtam, hogy nem panaszkodom ez nem azt jelenti, hogy nem beszelek. En amolyan "meghallgato" tipus vagyok, amikor sikerul osszehoznunk egy talalkozot nagyon jol erezzuk magunkat, csak egyszeruen vagy annyira lusta, onzo embereket fogok ki hogy csak akkor kellek ha szukseguk van ram vagy bennem van a hiba es jgy erzik nem erem meg a befeketetett energiat.

Nem tartom magam butanak..legalabbis bizom benne, hogy masok sem tartanak annak.

2018. jan. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!