Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb fiu baratom...

Az egyik legjobb fiu baratom csunyanak nevezett, pedig az emberek szépnek tartanak. Miert mondta ezt, ha meg a baratsagunk előtt szépnek tartott és meg is akart fektetni?

Figyelt kérdés
Ilyen fel eve lettünk jo baratok. Elotte csak haverok voltunk és abban az időben sokszor fel is ajánlotta hogy lenne a szex partnerem meg mondogatta hogy milyen jo no vagyok... én mindig mondtam neki hogy csak baratsag lehet koztunk, semmi több.. en csak barátként tekintek ra, nagyon sok dolgot elmondok neki.... viszont néha van olyen erzesem h azota is meg van ram sértődve azert mert elutasitottam...
2018. jan. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Édes vagy, ahogy adod az ártatlant.

Összefoglalom: ő dugni akart, neked csodáló kellett. Egy darabig csodált is, mert reménykedett, hogy ha megadja amit te akarsz, végül ő is megkapja, amire neki van szüksége. Fél év után rájött, hogy ebből már nem lesz semmi, dühös az elpazarolt ideje miatt, és most bántani akar téged. Ennyikeh.

2018. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
az első mindent elmondott
2018. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja ez igaz... koszi:)
2018. jan. 23. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elutasítottad-> megsértetted ezzel az önérzetét-> inkább gonoszkodik mintsem utánad sírjon.
2018. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!