Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkre ment/ tönkre fog menni...

Tönkre ment/ tönkre fog menni a barátságunk?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (f) és én (l) rengeteget veszekszünk (minden nap) mostanában (az elmúlt 2 hónapban) . Azelőtt is veszekedtünk , csak azok az a 10 perces összeveszés típusú veszekedések voltak , most meg van, hogy napokig nem beszélünk , és ha beszélünk is az is veszekedés . Ez akkor kezdődött , amikor elkezdett beszélni egy lánnyal (aki az osztálytársam) . A legjobb barátom elkezdett flegma lenni velem , le se szart , a csaj meg folyton róla áradozott , bele esett , ami engem rohadtul zavart , el is mondtam legjobb barátomnak , természetesen szart rá (nem egyszer mondtam el neki ) , aztán elmondtam a csajnak is , hogy tudom mi a helyzet . Később kiderült , hogy a srácnak is bejön , amiről nekem a srác hazudott (holott ugy beszéltük meg , hogy minden ilyesmit elmondunk egymásnak ) . Itt kavarodás kezdődött , megmondtam a csajnak , hogy egy szót sem akarok hallani az egészről , mert szó szerint haldoklom az egésztől (idegileg kikészít , hogy elvesztem a legjobb barátom ) , de ennek ellenére ugyan ugy hallgatnom kell a csajtól , és mint ma kiderült nem csak a csaj szúrt hátba , hanem a srác is (ugye megegyeztem a sráccal , hogy minden ilyet megbeszélünk . Múlthéten lemondta az eheti hétvégét (csak hétvégén találkozunk ) , mert hogy egy barátja szakított a bnőjével és most azzal a barátjával kell lennie...ma kiderült , hogy a csajjal találkozik )

Legjobb barátom f20 , én l15



2017. dec. 14. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ugy tűnik hogy (egy időre) vége. Viszont ha tényleg igaz barátnak tekinted, ne sajatitsd ki ennyire! Ha tetszik neki egy lány, inkább támogasd. Ne veszekedjetek! A haverok veszekednek, a barátok sosem.
2017. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A húszéves fiú sohasem volt a barátod. Azért volt veled, hogy ismerkedhessen a korodbeli lányokkal, akik körülötted vannak. Ez most sikerült neki, innentől egyelőre feleslegessé váltál. Jó reggelt.
2017. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"A legjobb barátom"
2017. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez eleg szarul hangzik. Marmint az, hogy neked sokkal tobbet jelent a fiu, mint te neki. Ez csak egyoldalrol baratsag legfeljebb. Nehez lesz, de fontos rad nezve: "hagyd ot szabadon. Ha vissza megy hozzad, orokre a tied. Ha nem, soha nem is volt".
2017. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kuk12 válasza:
Ha a legjobb barátod...akkor miért zavar ha van egy barátnője? meg 15 évesen ne is akarj többet egy 20 évestől...XDDD
2017. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A csaj is 15 , ráadásul a barátom volt . És nem a bnője , 5 év az 5 év főleg ilyenkor. Ezt mindketten megmondták. A csaj azt is mondta , hogy nem akar vele beszélni . Tudom , hogy lesz bnője meg rajtam kívül is vannak barátai , csak messze vagyok a lakohelyemtől suli miatt és nem nagyon akartam összeköttetést így. És most az a barátom , akivel eddig a társaságunk elég vegyes volt , most az osztályom barátja , rám meg baszik.

Köszönöm a válaszokat

(így ujra elolvasva , amit írtam ...igen , ez eléggé tönkre ment , és ha volt is , akkor egyoldalú volt)

2017. dec. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!