Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 7 éves kapcsolatban az addigi...

7 éves kapcsolatban az addigi egyetlen és legjobb barátnőm sokáig elhanyagolt az új barátja miatt, most próbáljuk visszahozni ami régen volt, de nagyon rossz érzéseim vannak?

Figyelt kérdés

Szóval ő az első barátja, és csúnyán elhanyagolt miatta, hónapokig szüneteltette a barátságunkat, úgy, hogy én azt sem tudtam miért. Igazából az élete egy nagyon fontos részéből tudatosan kihagyott. Nemrégen rájött, hogy vissza akarna kapni, és mivel nekem is nagyon hiányzott ő, próbálkozunk rendbetenni a kapcsolatunkat, de bennem rettenetesen rossz érzések vannak. Bizonytalanság, hogy semmi nem lehet már a régi, amikor olyan gyönyörű volt a barátságunk, félelem, hogy újra megcsinálja velem, irigység is (mindig is sokkal jobb élete volt, mint nekem) és jó nagy adag féltékenység a barátjára... vagy a kapcsolatukra, nem is tudom. Hogy miatta háttérbe szorultam, ezt nagyon rosszul viselem.

Hol jó kedvem van emiatt, hol elszomorodom, ha ezek előtörnek. Túl leszek ezeken valaha, el fognak múlni? Mit tegyek, hogy ezek ne motoszkáljanak bennem amikor csak eszembe jut az egész?

23L



2018. jan. 24. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

Adhatsz neki egy esélyt,aztán meglátod mi lesz a dologból,de ha engem kérdezel,nincs rá garancia,hogy újra nem fog kihasználni majd eldobni.

Tapasztalataim szerint ha valaki egyszer átver,az előbb utóbb átver majd megint.


Bár a leírtakból az jön le,hogy te sem vagy valami jó barát...

"irigység is (mindig is sokkal jobb élete volt, mint nekem) és jó nagy adag féltékenység a barátjára... vagy a kapcsolatukra, nem is tudom."


Egy igazi barát nem irigykedik a legjobb barátjára mert jobb vagy szebb élete van,ezen elgondolkodhatnál,hogy tényleg van e jövője a barátságotoknak.


22f

2018. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy azon miért siklik át majdnem mindenki, hogy szeretnék változni... Na mindegy. Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 25. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!