Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem, el fogom veszíteni...

Azt hiszem, el fogom veszíteni. Mit kellene tennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy 10.-es lány vagyok, a legjobb barátom egy szintén 10.-es fiú. Általánosban osztáytársak voltunk, de most külön városba járunk gimibe. Bármit meg tudunk beszélni egymással, teljes mértékben megbízok benne. Egy pár hónapja lett egy barátnője, aminek én is nagyon örültem.:) Mostanában viszont olyan érzésem van, mintha hanyagolna. Már nem velem beszéli meg a dolgait, hanem vele. Ha szomorú nem nekem mondja, ha valami jó dolog történt vele az is később tudom meg. Tenyleg nagyon szeretem ez a srácot, és nem akarom elveszíteni. Mit kéne csinálnom?

16/L



2018. jan. 27. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Barátkozz a barátnővel! Így majd ketten tudjátok kibeszélni a fiút!
2018. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%
Beszélj erről a fiúbarátoddal.Ha szeret, meg jóban vagytok, megérti és ő is tesz érte, hogy ne veszítsétek el egymást
2018. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondjam hogy végülis normális ez. Valaki mással egy magasabb szinten van kapcsolatban, persze hogy vele beszél meg mindent és nem veled.
2018. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt mondta nem fog bemutatni a lánynak(konkrét okot nem mondott).

Akkor ez a normális, hogy bár töredék annyi ideje ismeri mint engem, mégis vele beszéli meg?

2018. jan. 27. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Na azóta mi lett? Van itt még valaki?
2023. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!