Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom folyton egy lányról beszél nekem, hogy nem érdekli a lányt és nem foglalkozik vele, mikor ő folyton próbálkozik, hogy elnyerje az érdeklődését. Mindig mondtam neki, hogy felesleges vele foglalkozni, mert már ez megy régóta és innen már teljesen mindegy (ezt nem a később leírtak miatt írtam, komolyan gondolom), és akárhányszor van valami vele mindig nekem panaszolja el, gondolom szerelmes. Ezzel csak az a probléma, hogy a lány nekem is tetszik (vagy talán több, nem tudom), viszont a jelek alapján velem összejönne. FB-n beszélgetek a lánnyal (ezt tudja a haverom), de ha találkozunk véletlenül, akkor szerintem várja, hogy kezdeményezzek. Meg is tenném, de nem akarok vele találkozni a haverom miatt, mert tudom, hogy vele lennék rosszban a végén úgyis... Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? Van olyan?

19/F



2018. jan. 28. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyha nem akarod a barátod barátságát elveszíteni mert a barátodat régebb óta ismered mint a lányt és a barátod fontosabb mint a lány akkor a barát közti kapcsolatot tartsd meg ne a lányt hisz nem lehet tudni , hogy a későbbiekben mi történik a kapcsolatotokba hogyha össze is jönnél a csajjal neked meg volt egy barátod ....
2018. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan ismeritek a lányt?

Mert ha suliból, akkor pár év és utána úgy sem találkoztok majd vele.

Ha nem életed szerelme a lány akkor hagyd, ha meg az akkor később még úgyis egymásra akadtak valahogy, és addigra a haverod is elfelejti talán.

De ha most összejönnétek abból biztos nagy veszekedések lennének.

Jelenleg hagyd, később meg majd kiderül, lehet mindketten talátok mást, és a barátságotok is rendben lesz.

2018. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!