Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne érezzem magamat...

Hogyan ne érezzem magamat kínos helyzetben egyik osztálytársam közelében?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok ő meg lány.Valamiért nem merek a szemébe nézni és nem is merek hozzá odamenni.Az osztálypénzt is neki kell leadni és amikor odaadom neki akkor is lehajtott fejjel rá se nézve adom oda neki.Persze ekkor az osztálytársaim szakadnak ezen mert kívülről úgy néz ki mintha egy gyökér lennék :).Ezzel voltak gondok is de egyik osztálytársam biztatására(aki szintén lány de vele nagyjából tudok beszélgetni,de nem úgy mint amennyire akarom) most már legalább az utcán felfelé nézek valamennyire és megpróbálok minél többet a partnerem szemébe nézni amikor beszélgetünk.De ez még mindig nem a legjobb.Hogyan lehetne ezen a "képességen" javítani?

2017. nov. 30. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, fejben dől el az egész, ha felismerted a problémát idővel kifogod javítani.
2017. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!