Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak érdekből jófejek velem?

Csak érdekből jófejek velem?

Figyelt kérdés

Van egy csávó akitől bérlek egy jéghoki felszerelést és szokott szervezni kisebb kupákat az egyik jégpályán szóval mindenki ismeri meg gazdag meg van egy csomó drága korija és másoknak is add bérbe, ennek a csávónak van egy haverja és egyben munkatársa aki a korizás techinkáját segíti még jobbá tenni, gyors meg minden stb. ő egy nagy hokis volt anó.


Na adott, hogy egyszer majd veszünk egy hoki felszerelést és a csávótól fogjuk venni, és ő próbál a legdrágábbra rábeszélni, hogy azt vegyük meg az a jó, de nekem jobb a középkategóriás, és többször volt az, hogy a hokicucnak valami baja volt, pl. elvolt szakadva az egyik csatt ezért lógott rajtam a mellvért, az űtő egy rakás.... volt, és nem kaptunk semmi kárpótlást csak annyit, hogy mivel nem miattam volt gagyi ezért nem kellett + fizetni.


Na és szokott a csávó is írogatni nekem, hogy ma milyen jó lesz a korizás és küld a letakarított pályáról egy képet. stb.


A csávó aki meg tanít ő is rám szokott írni, hogy jól nyomtad ma az edzésen és utána vissza irok valamit amire lehetne válaszolni de csak "látta".



Tartozhattok az ő közösségükbe(egyrészt érdekből(hogy könnyebben lehesssek a csúcson), meg jófejek), vagy csak akkor ha tovább fizetek?


"fizetek": tovább bérelem a cuccát, járok arra korizós izére, tőlük veszem meg a cuccokat drágán, mert szerintem az lehetne olcsóbb is.


Mind a két csávó érdekel mert lehet, hogy mind a 2 érdekből, hogy jöjjön nekik a bevétel, lehet hogy egyiknek sem, lehet hogy az egyiknek érdekből a másiknak nem.


(Korizást oktató csávó, ő fiatalabb és sokkal haveriasabb, valamikor azt mondja, hogy tesó, meg bombázz a tippekkel, meg megdicsér)

(a másik srác volt, hogy az űtőből kitört egy rész (ami gáz mert pontatlanabb lett az ütésem) mikor kitört akkor nevetett "na igy lesz majd jó lőni" *hehe*.)



Elég sok pénzt kidobtam és szinte alig tanultam valamit, és nem is kárpótoltak.



2018. jan. 29. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Erdekbol csinalja. Mert nem jarsz mas sportra? Box? Nalunk 10 e a berlet egy hora es a kesztyut is adjak,nem kell venned.
2018. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok mást sportolni... Ezt most kezdtem el és nagyon tetszik. Számtalan sportot csináltam a focin kívül egyik se volt rám hatással, és most ez megint olyan amit úgy szivesen csinálok bármi áron.
2018. jan. 30. 07:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, érdekből, de ha egyszer ez az a sport, amit szívesen csinálsz, akkor ne törődj ezzel.
2018. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem is spanolok velük..
2018. jan. 30. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!