Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Van értelme...

Mit tehetnék? Van értelme küzdeni?

Figyelt kérdés

2016-ban ilyen tájt meghalt Bátyám, tavaly ilyenkor meg Apám. Tavaly megismerkedtem egy lánnyal akibe bele estem. Nem jöttünk össze, de barátok lettünk. 23 èves lètemre Ő volt az 1. barátom. Össze jött egy fickóval aki ki ment külföldre. A csaj utána ment. Mikor ki ment akkor hirtelen megsèrtődött, nem èrtettem az okát ès már ott tartottunk, hogy a fickó megfenyegetett... erre berágtam ès èn is fenyegetőztem. Ez ment 2 hónapig majd lejárattak a helyi polgárőrök meg az összes ismerős előtt. Èn akkor leálltam, látszólag Ők is. Elkezdtem dolgozni. Viszont tegnap kaptam egy levelet a bíróságtól, hogy feljelentett becsületsèrtèsèrt.


Tehát összegezve: kihalt a családom, volt egy legjobb barátom aki elárult ès mindenki mellè állt ès most jogilag is tönkre tesz. Mindenkinek ezt mondogatja, hogy antiszociális vagyok, bem barátkozik velem senki. A társasága se fogadott el ellenben egy suttyó parasztot aki a nevèt se tudja segítsèg nèlkül leírni azèrt meg mindenki rajong. Sajnos úgy látom, hogy nincs èrtelme az èletemnek. Jobb lenne már eldobni :'(


23/F



2018. jan. 30. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Igen, van értelme. Figyelj... El sem tudom képzelni, mekkora kín lehetett átélni a szeretteid elvesztését. Aztán a lány és amit tett... Elhiszem, hogy elég. De gondolj bele, fiatal férfi vagy, előtted az élet. Ahogy abba a lányba is beleszerettél (sajnos nem megfelelőbe), úgy másba is beleszerethetsz, boldog lehetsz.

Szerintem a legjobb az lenne, ha elköltöznél. Valahová, ahol senki sem ismer. Kezdj új életet, szerezz barátokat, ismerkedj.

Többre vagy hivatott, többet ér az életed, mintsem hogy így legyen vége. Minden jót!

2018. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is költözz el. Nincsenek valahol rokonaid, vagy ismerőseid, akik elég messze vannak onnan, ahol most élsz? Jó lenne, ha az ő közelükbe tudnál menni, hogy ne legyél teljesen egyedül.
2018. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Baxhatom már a költözèst, nyakamon van egy bírósági ügy... amíg le nem zárul addig úgy se tudok elmenni.


Meg ebből mèg börtön is lehet ha egy xar bírót fogok ki... Ès akkor költözök a qóterbe

2018. jan. 31. 18:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Börtön semmiféleképp sem lesz belőle, ez biztos. Az ügy lezárása után kezdj új életet valahol messze, ahogy az előző is írta, rokonok, ismerősök közelében.
2018. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tehettél, ha már a börtönön töröd a fejed, de azért felfüggesztett is van a világon, nem?
2018. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Büntetett előèlet... hurrá... jár hozzá pènzbírság amit nem tudok kifizetni...


Rokonaim meg senkim sincs :(

2018. jan. 31. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen van értelme küzdeni. A börtönnek is az a célja, hogy visszakerülhess a jó útra. Ott bent is kaphatsz hozzá segítséget. Csak végre a megfelelő emberekre hallgass.

Egyébként meg egyelőre ott tart az ügy, hogy feljelentett, nem ott, hogy már el is ítéltek. Vagy tényleg elkövetted, amivel vádol?

2018. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mièrt kellene nekem jó útra tèrni???

Mièrt kellene börtönbe mennem? Egy hülye lotyó miatt???


Ha börtön büntetès lesz a dologból akkor nincs èrtelme az èletemnek...

2018. jan. 31. 21:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Becsületsértésért börtön? Most komolyan? Legyünk egy kicsit reálisak.

Nagyon max felfüggesztett.

2018. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mièrt kellene nekem jó útra tèrni???"


Pl. azért, hogy ne kelljen soha azon izgulnod, hogy ki miért akar majd feljelenteni. Ha normálisan élsz, akkor senki semmi miatt nem akar majd feljelenteni - vagy ha mégis, akkor meg úgyis kiderül menet közben, hogy csak koholt vádak, mert nem is tettél semmi rosszat. Ennek a világon semmi köze ahhoz a lotyóhoz.


Amúgy lotyókkal ne foglalkozz soha többé.


Mit dolgozol?

2018. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!