Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Esküvőről elkésni megbocsátható?

Esküvőről elkésni megbocsátható?

Figyelt kérdés
Az egyik esküdni kivánó félnek pl. És mi van a tanukkal, szülőkkel stb

2018. febr. 1. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem megbocsathato, nehogy mar akkor 1x ne tudjon vki idobe odaerni! Inkabb legyen ott fel oraval elobb, mint 3 perccel kesobb... nincs mentseg!
2018. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megbocsátanék 😊😀
2018. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé tiszteletlen dolog lenne, főleg ha "főszereplőkről" van szó...


Extrém esetek nyilván előfordulhatnak, de az hogy "bocsi, nem tudtam, hogy 20 perc alatt nem lehet ideérni...", na ezt már nem...

2018. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát, nem mondom, hogy megbocsáthatatlan, de nagyon alapos indok kell hozzá, hogy túl lehessen lépni rajta.
2018. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, alapból parsztság bárhonnan is késni!


Exemmel többek között ezért szakítottam, mert ő mindenhová 20-30 perccel a megbeszélt után érkezett és változtatás helyett csak legyinttt, hogy "ő ilyen".

Aha, hát neki lehet, hogy nem égett emiatt a képe, de nekem nagyon ciki volt 10/10 késve beesni.

2018. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!