Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok haragudni rajuk?

Nem tudok haragudni rajuk?

Figyelt kérdés

Ha a barataim valami olyat csinalnak ami nekem nagyon rosszul esik, utana rogton ugy gondolom hogy napst egy darabig nem beszelek veluk. De ha kesobb azon a napon odajonnek hozzam hogy valami baj van vagy segitsek, rogton segitek ahol tudok. Es ez olyan rossz. Marmint nem az hogy tudok nekik segiteni hanem hogy anmyira szeretem olet hogy tul hamar megbocsajtok, felek elveszitem a tekintelyem, ugy fogjak gondolni hogy en mindig ott vagyok akkor is ha elhamyagolnak. Eljatszani nem tudom hogy nem erdekel mi bajuk van, ha olyan ember szomoru akit utalok ahhoz is oda szoktam menni segiteni. De ezen nem tudok valahogy valtoztatni hogy legalabb egy pici idore tudjak haragudni rajuk? Van me aki igy van?

16\L



2018. febr. 1. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam, hogy kinyomtattam mondjuk Grumpy Cat képét, és mindig magamnál tartottam, illetve megmutattam nekik, amikor jöttek a kínjaikkal. Így még meg sem kellett szólalnom.


Itt a kép egyébként:

[link]

2018. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy fordított esetben, te is számíthatsz- e rájuk? Mert ha nem, akkor ezek elég egyoldalú barátságok.
2018. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Semmi baj nincs azzal, hogy nem vagy haragtartó.

Azonban érdemes elgondolkodni azon, hogy ezek barátok-e. Az se mindegy, hogy mit tesznek amikor megbántanak. Ha például megaláznak mások előtt, lehülyéznek, az gáz. Ha emiatt nem haragszol rájuk, akkor önértékelési problémával küzdesz. Nem értékeled magad annyira, mint kéne. Vannak dolgok, amiket igenis nem szabad megengedni akkor sem, ha az a kapcsolat megszakadását jelenti! De jól érzed, ez a tekintélyről, a tiszteletről is szól!

Alapvetően egy jóindulatú lány lehetsz, akinek a szeretetbankja otthon van jó szülőkel. Tévedek? Velük ezt biztos meg lehet beszélni.

2018. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!