Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen, ez csak hiszti,...

Miért ilyen, ez csak hiszti, vagy?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki az osztálytársam.

Tök jóban vagyunk, egymás mellett ülünk és együtt megyünk suliba.

Viszont, néha rájön egy úgy mond "hiszti".

Nem csinálok semmit, nem bántam meg és csak úgy megharagudik rám. Nem szól hozzám, bunkón viselkedik és flegmán.

De akkor a másik barátnőmmel is ilyen.

Már nem egyszer megkérdeztem tőle, hogy haragszik e rám vagy tettem e valami rosszat.

Azt mondja nem csináltam semmit és nem haragszik rám. De akkor miért ilyen?

Már napi szinten ezt megcsinálja és ez már rohadtul idegesít.

Kinövi ezt valamikor?:D (15 éves) Vagy inkább hagyjam ezt? Mit csináljak?

16/l



2018. febr. 3. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Bipolaris zavar vagy esetleg depresszio, az a fontos hogy ne bantsd azert mert hangulatingadozasa van mert meg rosszabbul fogja erezni magat. Ilyenkor csak nezd el neki es legyel megerto ha tudsz vagy szeretnel az lenni. :)
2018. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Tini, ilyenek a hormonok valaki jobban bírja valaki nem. Jönnek és mennek, de ettől függetlenül lehet hisztis és figyelem mániás meg minden. Kinőheti de az is lehet hogy nem, de ez nem a te gondod hanema jővőbéli barátjáé :D. Neked különösebben nem kell vele foglalkoznod, vagy csinálni vele bármit is mert nem tudsz és nem is érdemes. Amikor olyan ne foglalkozz vele, ott a másik barátnőd olyankor.
2018. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, mind kettotoknek!:)

Van baratja, bar nem tudom vele milyen.

2018. febr. 3. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

ha már a nők sem értik meg egymást, akkor miért várják el, hogy a férfiak megértsék őket.

én tuti megmondanám neki, hogy elárulja, mi a bajja, vagy viszlát és hisztizzen azzal, akit még érdekli.

2018. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hidd el rohadtul nem ertem sokszor a sajat nememet:D

Bar a fiukkal is igy vagyok, de naluk jobban ki lehet igazodni, mint par lanyon:D

Koszi a valaszt!:)

2018. febr. 3. 12:10
 6/7 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha ez sűrűn előfordul, akkor lehet, hogy otthon van valami gond! Nem te vagy az oka a viselkedésének, hiszen nem te vagy egyedül az ő környezete. Inkább arra kérdezz rá, otthon mi van. De akár a barátjával is lehet gond. Csak nem tudja hogy beszélhet-e veled róla. Ha igazam van, akkor lehet, szégyelli is, tehát légy diszkrét. És semmiképp ne hívd hisztinek!

Az ilyen problémákat soha nem fogja kinőni. Te sem!

Persze, neked kell eldönteni, hogy a barátságotok mélyülni fog-e vagy felszínesek lesztek.

2018. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom! Nem akartam hisztinek nevezni, csak ez volt a hozza legkozelebb szo.

Csak nekem is szarul esik, hogy egyik percrol a masikra csak ugy "megharagszik".

Foleg ugy, hogy szinte mindent magamra veszek.(bar ezt probalom megvaltoztatni)

Nem hinnem, hogy elmondana, ha valami baj van, eleg zarkozitt tipus.

Megegyezer koszonom!

2018. febr. 4. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!