Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak engem idegesít, hogy az...

Csak engem idegesít, hogy az állítólagos legjobb barátnőm lohol egy másik lány után?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, és van egy másik olyan csaj az osztályunkba, aki ilyen városi r*bi, akit tényleg megb*sztak már 14 évesen és úgy beszél a pasikról mint a tárgyakról. Hívjuk A-nak. Na és mostanába jóba lettek, de csak ilyen felületesem, sokszor nem is figyelik mit mond a lány, és ha megjönnek a barátaik csak úgy otthagyják és akkor jön hozzánk. Meg mintha nem akarná hogy mások jóba legyenek rajta kívűl vele, meg úgy adja elő mintha öribarik lennének. Pl., mondta A csaj társaságából egy csaj a mi társaságunkból egyet, hogy nyugodtan odamehet, erre a lány tisztára bekattant hogy ezt hogy képzeli, meg kérdezte A-t, hogy mit szólna, ő meg hát nem bírja az a másik lányt, szóval mondta hogy nem lenne vele, erre büszkén rohant le szünetre, hogy ezt elmondhassa a másik csajnak, így: Bedzélgettem A-val, mert ugye mindig szoktunk beszélgetni, és aztmondta ha odamész hozzájuk akkor otthagy meg kidob az ablakon.

Meg van A-nak egy ilyen fülbevalója, ami eddig csak neki volt, és természetesen a barátnőm vett ilyet. És kitalálta, hogy vegyünk mindenki egyet. És az a csaj, akit azelőtt leb,szott hogy oda akart menni A-ékhoz, vett is magának, mert csak egy darab volt, erre másnap A Őt szinte leüvöltötte, órán meg helyeselt neki a barátnőm, hogy hát nemtom neki miért kellett. Szünetbe meg így; Hát mi ugye jóba vagyunk, ezért nem zavarja hogy nekem van, és ugye téged meg utál.

Ja meg menjünk el szünetbe wc-re, ugye kettő wc van és én mondtam, hogy a nagyba nem akarok menni mert tele van( A és csatlósai), de erősködött, hogy menjünk oda. Mondtam, higy hát én nem akarok odamenni, ott van az is akit utálok, minek menjek oda, ha van másik? És akkor kinyögi, hogy de csak menjünk be, nem kell wcre mennie. Mondom, minek? Hát ő mesélni akar valamit A-nak.

Már totál elegem van ebből, folyamatosan csak jajj olyan vicces az A, olyan jókat mond..

Ha meg mondanák róla valamit, hogy miért is akar A discoba menni ha utálja a techno zenét és nem is tud rá táncolni pl., észre se veszi, nem is szól rá semmit.


2018. febr. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
attól h legjobb barát vagy, nem a felesége vagy, hogy ne bámulhatna másmerre.
2018. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ő miért nem bírja elviselni, ha valaki jóba akar lenni A-val? Ő sem a felesége.

Öten vagyunk legjobb barátok, semmi bajom azzal ha a másik jóba van másokkal is, nekem is vannak barátaim rajtuk kivűl, de nem nyáladzok azok után mint egy pincsikutya.

2018. febr. 3. 13:52
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha gyakorlatban is legjobb barátnők lennénk, nem szarna le akkor, ha A is ott van.
2018. febr. 3. 13:53
 4/4 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem tudom, hány éves vagy, de ezek életkori sajátosságok. Ha felnőttök, elmúlik. Remélem.

2018. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!