Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, pedig én...

Nincsenek barátaim, pedig én mindent megteszek az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Sziaszttok, hogy találjak barátokat?


Az a helyzet hogy nincsenek barátaim....vagyis vannak csak ők nem "olyanok" (sulibsn elbeszélgetünk meg néha face-en is de semmi más)

Nincsenek olyanok akikkel eltudnék menni pl. Moziba, vagy kiállításra...stb.

Jó tudom ezekre egyedül is elmehetek de azért szükségem lenne valakikre.


Tudom hogy velem van a baj ,de hiába próbálkozom senkim sincs.


Milyen legyek? Mi az amitől szimpatikusnak tartanak egy embert?(tulajdonságok)


17/L


2018. febr. 3. 23:17
 1/4 anonim válasza:
34%
Lehetséges kicsit anti szociális vagy és nem igazán kivánod a társaságot? Vagy szimplán az osztálytársaid nem hozzád passzolnak, próbáltál mondjuk sportra menni? Társaságban könnyebben szerzel barátokat
2018. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Középiskolában nekem is csak "haverjaim" voltak,a gyerekkori barátaim kikoptak addigra.Aztán érettségi után továbbtanultam és ott találkozhattam sok új emberrel.Közülük néhánnyal pedig igen szoros barátságot tudtam kialakítani.


Elég fiatal vagy még,idővel te is találhatsz még barátokat a továbbtanulás vagy munka révén is,csak legyél nyitott az emberek felé.


22f

2018. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%

Az első és a második is jól mondja.


1.Én mikor sportoltam (foci,kézi,futás) rengeteg embert ismertem meg.


2.Ezt valahogy mindig hozza az élet, előbb utóbb hozzád illő társakra lelsz, ha ezen szorongasz lehet, hogy csak rontasz a helyzeten.Add önmagad!

2018. febr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
17 évesen gondolom még suliba jársz... ha azt mondod hogy ott nem találkozol elég emberrel, akkor nem tudom mit elhetne mondani.
2018. febr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!