Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helyes lenne elmondani a...

Helyes lenne elmondani a barátomnak, hogy egy másik barátom ráhajtott a barátnőjére?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy ők ketten a legjobb barátaim, de a viszonyuk megromlott néhány éve. Mondjuk azt, hogy megvetik, lenézik egymást.


Egy rendezvény kapcsán azonban találkoztak ismét, és ott ismerte meg a barátnőjét is a másik barátomnak.


Azóta mint kiderült elég "messzire" elmentek, a megcsalás sincs messze.


Szerintetek elmondjam a barátomnak, hogy a barátnője és az egykori haverja között mi alakul?


Illetve mennyire jogos, hogy megsértődött az a barátom aki ráhajtott a lányra, hogy nem állok ki mellette és le akarom beszélni róla?


2018. febr. 7. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondanám azt, hogy ne avatkozz bele mások életébe... de ha belegondolok, én sem szeretnék hazugságban élni. Szerintem figyelmeztesd őt, csak nem biztos, hogy hinni fog neked.
2018. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem cserélnék veled. Ha jól értem, mindketten a barátaid. Akkor pedig lehet, hogy "választanod" kell. Mert ha nem mondod el és netán utólag megtudja, hogy tudtál a dologról, jó eséllyel vége a barátságnak. Ha viszont elmondod neki, akkor alighanem, a másik barátságnak "lőttek". Mondjuk, esetleg csak "bosszúból" hajtott rá a csajra, akkor nem kár érte.
2018. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont a sértődése, semmiképpen nem jogos azért mert "nem állsz ki mellette".
2018. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!