Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy ilyen helyzetb...

Szerintetek egy ilyen helyzetből jó eredménnyel, hogy lehetne kijutni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, volt egy haverom (már nem a haverom), akivel összevesztünk még 2017 októberében. Az ok az volt, hogy elárult minden titkot mindenkinek, amit írtam neki és én viszonzásul szépen, obszcénul leoltottam a születésnapján (levélbe). A lényeg az, hogy most sikerül véletlenül felhívnom Messengeren és vissza írt, hogy "Mit akarsz", meg hogy "Miért hívtál". És én erre még nem válaszoltam. És nem tudok mit.


Jó lenne vele kibékülni, meg minden... De ehhh


Szerintetek?



2018. febr. 13. 21:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit írjak vissza neki?
2018. febr. 13. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ki szeretnék vele békülni akkor mondd meg egyenesen, hogy szeretnéd ha még meg lenne a jó kapcsolat. Ezután Te döntöd el (ha összejön a békülés) hogy nem mondasz neki több titkot vagy megkéres hogy tartsa a szavát. Ha úgyse tartja, akkor tudjuk mi lesz a vége.
2018. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*szeretnél
2018. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem írtunk. Mármint október óta.
2018. febr. 13. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Na de végülis miért írtál neki? Ha azért mert békülni akarsz, akkor írd azt.
2018. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb, ha sikerül kibékülnötök, tartsd észben, hogy "titkot", nem lehet rábízni.
2018. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam neki. Véletlenül felhívtam Messengeren. Még nem írtam neki.
2018. febr. 15. 07:43
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Most már semmit... felesleges.
2018. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!