Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igazam, van, hogy nem vagyok...

Igazam, van, hogy nem vagyok hajlandó beülni a legjobb barátommal egy meleg témájú filmre a moziba? Emiatt a film miatt utazna fel a fővárosba.29/F

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 13. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Mármint azt kérdezed, hogy egyetértünk-e azzal, hogy homofób vagy?
2018. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen mindegy mi a film témája, ha az engem nem érdekel, egy lépést sem teszek érte.

A leírás alapján engem sem hozna lázba, nagy valószínűséggel rohadtul unnám.

Viszont ha a legjobb barátod meleg, vagy identitási zavarokkal küzd, őt biztos érdekelni fogja, ehhez keressen más partnert. Még az is lehet, hogy már a moziban talál.:)

2018. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok homofób, rendkívül toleráns vagyok. A barátom meleg, én nem. semmi bajom azzal hogy kihez vonzódik, de azért végignézni 2 férfi szerelmét, vagy azt ami ezzel kapcsolatos, számomra nem egy gusztusos és jó élmény...
2018. febr. 13. 21:45
 4/19 anonim válasza:
89%
2018ban élünk komolyan egy ,,meleg'' témájú (btw dráma) filmet nem csak azok nézhetnek meg, akik ,,melegek'' vagy ,,identitászavarosok''
2018. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha tényleg a legjobb barátod, akkor érte igazán megtehetnél ennyit. Én legalábbis egy csomó f*s filmet meg koncertet végigültem az enyémmel, utána meg beültünk valahova inni, vagy elmentünk sétálni, beszélgettünk, stb. Az meg szerintem kimondottan gáz, hogy a legjobb barátod meleg és te még filmen se bírsz melegeket látni. WTF.
2018. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a barátod helyében nagyon, mélységesen rosszul esne :(
2018. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jó, de amikor én kérem hogy jöjjön el velem ide, amit még ki is fizetnék, kinevet és azt mondja beteg vagyok. [link] én már ígyis megnéztem vele filmeket, nemrég a bőrpofát, amire nem voltam kíváncsi, de ő sosem jön el velem olyan helyre ahova én szeretnék elmenni, mert szerinte az beteges, nekem kell menni oda ahova ő mondja....
2018. febr. 13. 21:55
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Menjetek el elobb egy mesefilmre is, aztan meg erre. Vmit vmiert..
2018. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
[link] ide is elakartam menni de ez is beteges mert túl gyerekes neki és ami gyerekes = beteges.
2018. febr. 13. 21:59
 10/19 A kérdező kommentje:
azt mondja sosem jönne el velem ilyen helyre mert ő szakközgazdász.
2018. febr. 13. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!