Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondtam a legjobb barátomnak...

D-m-n-k kérdése:

Elmondtam a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok, és ő nem áll szóba velem azóta, mit tegyek? = (

Figyelt kérdés

Amikor elmondtam még nem nagyon reagált semmit, azt mondta, hogy kell neki egy kis idő, hogy ezt átgondolja, mondtam neki, hogy oké. Aztán 2 nap múlva mondta, hogy ő ezzel nem akar foglalkozni és nem tud már barátként nézni rám, és hogy nem mondja el senkinek bízhatok benne stb. de nem akar ezután barátkozni velem :( Letiltott mindenhol, suliban hozzám se szól, csak ha nagyon muszáj =( Aztán mondtam neki, hogy beszéljük meg ha fél vmitől vagy vmit nem ért és azt mondta, hogy nincs velem mit megbeszélnie, és rámkiabált hogy hagyjam békén értsem meg ő nem akar barátkozni velem :((((

Most mit csináljak? Nagyon fontos volt nekem (mint barát). Nagyon rosszul érzem magam emiatt... a legrosszabb, hogy nem tudom, mi a baja, mert nem hajlandó beszélni velem, és így nem tudom mit tehetnék ellene!!! Egy csomószor együtt hülyültünk suli után átmentünk egymáshoz stb, és most nagyon egyedül érzem magam :(

16/F



2018. febr. 6. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem attól fèl, hogy nem csak barátkènt gondolsz rá, vagy ha tovább hülyültök fèlre èrtesz valamit ès rámozdulsz.
2018. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
"Kissé" meggondolatlan voltál, amikor saját öndiagnózisodat közölted vele és ezzel megterhelted a lelkét.
2018. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2 Szerintem is ettől fél, de nem tudom elmondani neki, hogy nem így van, mert nem hagyja! Nem érdekli!

De az is lehet, hogy egyáltalán nem ez a baja. Fogalmam sincs :(

2018. febr. 6. 20:54
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem a barátod volt . Ebben a korban egyébként is kevés a valódi barátság.

Ne erőltesd. Ilyen idősen még kevés fiatal tudja megfelelően kezelni a másságot.

2018. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Velem közölte az egyik baratnőm, hogy leszbi, egy ideig elèg fura volt a helyzetünk. Viszont hozzá tennèm, hogy a tinikori leszbi dologból fèrj ès kèt gyerek lett, azóta már tagadja,.hogy èvekig csak nőkkel volt. Szóval a kamaszkori "másság" nem feltètlenül tartós/valódi.
2018. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Probálj megnyugodni, nagyon fiatal vagy még.

Barátod nem igazán tudja feldolgozni az igazságot.

Elhiszem, hogy nehéz lesz most neked, főleg barátok nélkül.

De próbáld egyenlőre békén hagyni, mert azzal csak rontasz a helyzeten. Ha később elkezd veled újra barátkozni, akkor a barátod volt. Egyébként pedig muszáj leszel új barátokat szerezni, de sikerülni fog! :)

2018. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor is szeretném valahogy rendberakni ezt az egészet. Fontos ember ő nekem az életemben, és biztos vagyok benne, hogy én is neki! Nem értem, hogy miért utált meg emiatt. Hogy mi olyan szörnyű neki ebben.
2018. febr. 6. 21:17
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Válassz magad köré jobb barátokat legközelebb. Megmutatta, hogy mennyi az értéke barátként és emberileg, szóval lehet, hogy szívtelenül hangzik, de hosszú távon jobb neked nélküle.
2018. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Annyira ironikus hogy minden nyomorult meleg kérdés odavonzz pár embert, akiknek oda KELL kommentelniük, hogy "ummmmmmm ez csak egy korszak, majd kinövöd, aztán nem győzöl majd szégyenkezni hogy ilyen kis hülye voltál fiatalon" miközben a való életben az ezerszer gyakoribb, hogy a gyerekek heteroknak hiszik magukat; ellenkező neművel veszítik el a szüzességüket, stb, és csak később jutnak el odáig, hogy felismerjék, hogy homoszexuálisak. Ennek az ellentéte olyan ritka, mint a fehér varjú, és ezeknek az eseteknek a nagy része is csak abból áll, hogy egy már alapból biszex ember, aki lehet boldog férfi és nő mellett is egy ellenkező neművel jön össze végül.


Kérdező, szerintem örülj, hogy most derült ki, hogy nem számíthatsz a "barátodra"és nem pedig egy olyan helyzetben hagyott cserben, amikor tényleg szükséged lett volna rá.


Mondjuk sosem értettem azokat, akik így bepánikolnak ha kiderül valakiről, hogy meleg, pláne úgy, hogy a legtöbbjüket még a lányok/nők sem piszkálnák meg bottal sem, de persze egy meleg rögtön végtelenül beléjük fog szeretni. A beképzeltség netovábbja...

2018. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
12%

szia! szerintem azt hiszi, hogy tetszik neked ö, és ezért próbál téged minnél távolabbra lökni magától, mert ö nem érez így. Szerintem próbálj meg vele valahogy beszélni, hogy csak barátként tekintesz rá.

Ha gondolod írhatsz és megpróbálok még segíteni:)

15/L

2018. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!