Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől változhatott meg barátnő...

Mitől változhatott meg barátnőm hozzám állása? Szerintetek hogy fog alakulni ez a barátság?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg volt barátomon keresztül, akkoriban jópárszor voltunk kint 4en, meg ketten is a csajjal.

Alapból visszahúzódó természetű vagyok, de neki már a legelső talinál is teljesen meg tudtam nyilni és 80%ban meg tudtam benne bízni pedig bizalmatlan tipus vagyok.

Ameddig barátommal együtt voltunk csak párszor találkoztunk ketten, de mindig nagyon jól éreztük magunkat. Facebookon még kevesebbet beszéltünk.

Volt barátommal nagyon sokat beszélgettek, jóban voltak évekig. A csaj barátjával pedig volt barátom gyerekkori barátok.

A fiúk sajnos nemrégiben összevesztek, azután már csak én tartottam velük a kapcsolatot.

Egyik nap leszerveztünk egy találkozást a csajjal, szóba került a szakítás. És azóta teljesen megváltozott a kapcsolatunk.

Nekem kevés barátnőm van de azok is inkább felszínesek. Beszélgetünk, de nem nagyon megyünk sehova. Inkább amúgy is csak suliba vagyunk el. Nagyon nem is lehet bennük megbízni. Messze is laknak.

Neki van látszólag legalább is nagyon sok barátnője (ezt abból jött le, hogy egy csomó csaj lájkolja a képeit, kommentel hozzá valami kedveset, meg messengeren is viszonylag sok csajjal beszél úgy láttam)

Nem sok közöm van ehez, csak nem tudom így én is most egy vagyok a sok közül? Vagy mi lesz ebből?

Na szóval a találkozás egyik nap volt, és már aznap leszervezett egy következőt erre a hétre.

Ma egy órán át beszéltünk telefonon (ennyi időt még soha senkivel nem beszéltem telón).

Kér segítséget, de nem olyan kihasználósat.

Sokat beszél ő, viszont ő alapból beszédesebb típus mint én. Ettől függetlenül ugyan úgy kérdezi velem mi a helyzet.

Lehet alakul egy új sráccal valami, segít benne, tanácsokat ad. Segít túl lépni volt barátomon, tanácsot ad ebben is, nagyon őszintén elmondja a véleményét ezzel kapcsolatban is mindenről. Többször rám ír napközben, vagy kéréssel vagy csak úgy.

Arra gondoltam lehet hiányzik neki volt barátom társasága akinek mindent el tudott mondani, lehet nem is mondok nagyot ha azt mondom ő lehetett a legjobb fiúbarátja, csak hát a fiúk összevesztek, így a csaj se tartja már exemmel a kapcsolatot.

Lehet csak pótléknak használ vagy valóban elkezdett megkedvelni, és lehet nincs is igazi legjobb barátnője?

Tervezzük (ő hozta fel), hogy menjünk el ide oda, és tök olyan helyeket mondott ami nekem is tetszene.

Az életünk és a személyiségünk is szerintem nagyon sok mindenben hasonló. A jövőbeli terveink is bizonyos szinten egyeznek pl továbbatnulás és munka terén.

Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a nagy pálfordulást..

Szerintetek mitől változott meg?

18 évesek vagyunk



2018. febr. 14. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz olyanokkal ismerkedni, akik népszerűek, alapból normális, pozitív, kedves emberek, csak néha látszik rajtuk, nem tudják hová tenni már a sok ismerőst.

Valahogy mindig olyan fáradtnak tűnnek, és terheltnek.

Nekem is volt ilyen-olyan barátom, jelenleg egy barát van akivel sokszor találkozok, de szinte csak én vagyok neki, elég fárasztó néha, bár én is az vagyok, tudom.

2018. febr. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem látom a problémát, főleg pálfordulást nem. Az elejétől jóban vagytok, most is jóban vagytok, ennyi. Ne legyél már ilyen komplexusos és gyanakvó, minden rendben van.
2018. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is minden rendben van. Csípi a búrádat, szeret veled beszélgetni.
2018. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!