Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap estem át missed ab....

Tegnap estem át missed ab. műtéten. Normális dolog, hogy ma már nem vérzem, vagy aggódjak-e miatt? Lelkileg is teljesen kikészültem.9 hetes terhes voltam.

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Utána én sem véreztem 2 napig és 2nap utàn elkezdetem vérezni egy hétig
2009. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon sajnálom!:( A műtét során nagyon kipucolnak de még számíthatsz vérzésre.
2009. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sajnálom, a vérzés max 2hétig normális, az, hogy most nem már nem vérzel, egy picit jó hír.

Gyorsabban gyógyulsz, lehet (ha holnapra mégis jelentkezne csak vér! akkor ne ijedj meg, de ha darabosan jönne vissza menj be az ügyeletre.


A lelkire nem tudok tanácsot adni, hogyan lehetne kiheverni, sajna erre sincs egyen recept, nekem a tombolás és az önpusztítás segített.

Kitartást, visszakapjuk amit elveszítünk:)

2009. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Normalis,en sem vereztem csak egy picit es majd 1 honap mulva megjott rendesen,nyugi minden oke!
2009. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat mindenkinek.
2009. jún. 12. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is nagyon hamar elmult a verzes es a mehem is gyorsan visszafejlodott,a lelki reszre nincs gyogyir,csak az ido-ahogy mondjak de tenyleg igy van,sokat sirtam,majd par het utan elojott az oszton hogy gyereket akarok,de azert kivartam par honapot(tavaly februarban tortent),kozbe jott a nyar,elmentunk Gorogorszagba es probaltam nem gorcsolni a dolgon,elvegeztettem par vizsgalatot,hatha kiderul valami problema ami miatt tortent a baj(nem volt semmi).Novemberben mar nem jott meg,most vagyok 32 hetes,ugyhogy ne szomorkodj mert neked is sikerulni fog!!!!!
2009. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 5 hete volt missedem.Már másnap semmi tisztulás nem volt.(1csepp sem).4 nap múlva visszamentem a dokihoz mert aggódtam.Azt mondta örüljek neki,hogy nincs.Persze csinált 1 uh-t,és mindent rendben talált.Szóval azért még pár nap múlva is beindulhat,az sem baj!Kivéve,ha darabos!

A lelki része a legrosszabb,de hidd el az idő tud csak segíteni.Nekem már könnyebb így 5 hét távlatából,habár naponta többször is eszembe jut,csak már nem bőgöm el magam.Előre nézek és készülök a következő babára!

Kitartást neked és jobbulást!!!

2009. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma én is egész nap csak sírtam. Véletlen sikerült ez a baba, attól a pasitól fogant akit nagyon szeretek, de a baba hírére inkább elhagyott. Már csak abban reménykedtem, ha meglesz akkor talán visszakapom őt is. Ennek már sajnos esélye sincsen. Tudom nem kellene utána sírnom, de nagyon nehéz. Bár tegnap egész nap velem volt, ami nagyon jólesett, hogy mikor kinyitottam a szemem az altatás után rögtön őt láttam. Már van amúgy két gyermekem, így már csak velük vigasztalódhatom.
2009. jún. 12. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom!Nekem is 9 hetesen volt missed ab.-om.Nekem az uh után 5 nappal volt a műtét,de én már vártam,hogy túl legyek rajta.Sokkal jobb,hogy így történt,mint később.És ezt el kell hitetni magaddal,hogy a sors,és a természet akarta így.Én csináltam egy 4 napos tisztító kúrát utána,és a 2hét lejárta után elkezdtem sportolni.Nagyon jót tett velem.Te is próbáld meg!Én 1 napig véreztem,utána csak 5 nap pici barnázás.több mint 3 hete volt már,1 hete volt peteérésem,remélem,meg is fog jönni hamarosan.Augusztustól újra belevághatunk.

Ne bánkódj,lépj tovább.Az emlékeidet(teszt,uh kép)tedd el emlékbe,de ne nézegesd többet.Ja,és én elmentem bulizni egyszer,és kicsit több koktélt ittam,és jól is esett,mert egy kicsit kiengedtem a gőzt,és tudtam utána emberek közé menni.Addíg bújkáltam.

Kitartás,idő,fel a fejjel!

2009. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon jó, hogy van már két gyermeked! Ők sokat segíthetnek lelkileg. Talán annyi vígasztalhat, hogy valószínűleg beteg lett volna. Nekem első baba lett volna (terveztük, 6 éve vagyunk együtt) és "sajnos" nem vetéltem el, hanem súlyos betegen megszületett. Két hetet élt intenzívosztályon. Műtötték is. Szóval lehet, hogy jobb így, hogy elment hamar és nem kellett látnod a szenvedését. Hidd el, azt a pár napot nem kívánom senkinek! Plusz még a temetés... Iszonyú volt... Nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá többször is és még most is szoktam sírni miatta, pedig ez januárban történt, de muszáj valahogy túlélni és a jövőre koncentrálni. Év végére talán újra terhes leszek és minden rendben lesz...

A férfi után meg nem szabad sírni. Nem érdemli meg, hogy szeresd, ha képes volt elhagyni amikor terhes lettél. Na jó, ez csak az én véleményem, remélem nem sértettelek meg! Sok erőt és kitartást kívánok! Minden jót, jó egészséget!

Üdv.

2009. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!