Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmnek elege van abból,...

Barátnőmnek elege van abból, hogy folyton a betegségemről, az aktuális állapotomról beszélek?

Figyelt kérdés

Rák, műtétek, kemoterápiák sorozata. Tudom nem könnyű velem, de nekem erről szól az életem 2 éve és már nagyon belefáradtam.

Vannak jobb-rosszabb napjaim. De muszáj kibeszélni ezt magamból.


Rámszólt, hogy unja a témát és hagyjam őt békén ezzel. 😕


2018. febr. 18. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Egek, ezt nagyon szomorú olvasni :(

Mennyi idős vagy?


Igen, sajnos az egészséges emberek hajlamosak ezt nem komolyan venni, vagy épp félnek, és "amire nem gondolok, az nincs" elven inkább nem szeretnének róla tudomást venni.

Nekem is vannak betegségeim (szerencsére nem veszélyezteti az életem egyelőre), de nekem is nagyon rosszul fogadták, ha beszéltem róla.

2018. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez de szomorú:-( Ha gondolod írj rám én szívesen meghallgatlak bármikor
2018. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak lehet szomorú emiatt, és szeretne valami vidámabb dologról beszélni.
2018. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is észre vettem, hogy eltávolodnak töllem, ha erröl beszélek. Ezért magamban ki sirom magam aztán ha a legjobb barátnömmel beszélek még elötte is poént kell csinálnom a betegségeimböl pedig egyáltalán nem vicces de más különben leráz.
2018. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
35 év alattiak vagyunk mindketten. 😕
2018. febr. 18. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért ez durva. Ő unja a témát?!
2018. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne hülyéskedjetek tényleg lehet unni, gondoljatok bele, nem tud segíteni és csak a panaszt hallja. Ráadásul ő semmiről nem dicsekedhet, sőt nem panaszkodhat, mert ő nem rákos! Nehéz mindkettőtöknek, ez tény. Mi lenne ha megpróbálnád egy ideig, hogy figyelsz rá hogy kevesebb kínt ömlesztesz a nyakába- hátha javul a helyzet.
2018. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs, hogy ő nem beszélhet/panaszkodhat/büszkélkedhet a saját életéről. Hol írtam ilyet? A baráti kapcsolatunk kölcsönösségi alapon működött mindig is.
2018. febr. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!