Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint én tehetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint én tehetek a betegségemről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Súlyos depresszióban és bipoláris zavarban szenvedek, nagyon szorongós vagyok, ami az utóbbi 1-1,5 évben tovább súlyosbodott, sokszor vannak rossz napjaim, öngyilkossági gondolataim. Párom megszól emiatt, szerinte én tehetek róla, hogy bajom van, mert ha elhatároznám magam vagy nem gondolnék rá, akkor nem lennék beteg, és csak azt kapom az élettől, amit megérdemlek. Szerinte a depresszió nem betegség, csak így akarok menekülni a nehézségek elől, nagyon gyengének tart. Ez nagyon rosszul esik, mit tegyek? 22/L
2017. nov. 10. 19:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts vele, mert még jobban lehúz.
2017. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
A “barátod” egy címeres, diplomás f/\sz.
2017. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
ezek az emberek fejben vhol gondban vannak, de nagyban.
2017. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Részben igaza van, sokat tehetsz magadért, valamint tehetetlenségébe mondja ezt mert külső szemlélőként ez a betegség megfoghatatlan .Én azt javaslom ha teheted minél kevesebbszer kerüljön elő vele ez a téma.
2017. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

1. A párod rosszul áll hozzá, de valószínűleg nincs ilyen a közeli családjában, szóval fogalma sincs, hogyan kezelje a helyzetet jól.

2. Annyiban van igazsága, hogy a gyógyulásodhoz te is aktívan kellesz, és most nem azt értem ez alatt, hogy gyógyszerek... De nélküled a legprofibb szakember is tehetetlen.

2017. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretne, melletted állna. Szakíts vele, és keress/csinálj olyan dolgokat, amik örömmel töltenek el. Én is hasonló dologban szenvedek, de én egyedülálló vagyok, így nem cs*sztetnek ezzel, és kezdek jól lenni, nyugi te is rendbe jössz!
2017. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
6# vagyok am 22L
2017. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

"keress/csinálj olyan dolgokat, amik örömmel töltenek el"

Amire ez elég, az nem depresszió, csak jó dolgodban nem tudod, mit csinálj.

A "keress" szóig stimmel, utána szakembert akart írni. A hapsid meg tényleg vágd ki, ha így áll hozzád ?

31/f

2017. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem nem beszélni vele erről, de vannak napok, amikor egyszerűen felkelni sincs kedvem, akkor óhatatlanul szóba kerül a téma, szóval sajnos nem én döntöm el, mikor beszélünk erről :/ Sajnálom, #6-os, hogy neked is hasonlót kell átélned, és minden tiszteletem a tiéd a javulásért :)
2017. nov. 10. 20:12
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy egyáltalán párkapcsolatban?
2017. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!